Neler Yeni

Red Dead Redemption 2 1150₺

Eld037

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
218
İsim
Furkan Aşlakcıoğlu
Red Dead Redemption 2'ye 850₺ zam geldi. Bununla birlikte diğer Rockstar oyunları da zamlı fiyattan satılmaya başladı. 97₺'ye kadar düşen RDR2'yi almayan bin pişman.
Hala almak isteyenler için Epic Games Store'da 299₺'den satılıyor.

1.PNG
22.PNG

• Hahaha
Reaksiyonlar: cici

LenKys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,585
İsim
Osman Trifilli
Instagram
trifilli_osman
batıyoruz ***

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,727
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
İyi ki almışım 😋

AlsivaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Erkay
kürekten başka çare kalmadı

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,044
İsim
Mehmet Yılmaz
Red Dead Redemption 2'ye 850₺ zam geldi. Bununla birlikte diğer Rockstar oyunları da zamlı fiyattan satılmaya başladı. 97₺'ye kadar düşen RDR2'yi almayan bin pişman.
Hala almak isteyenler için Epic Games Store'da 299₺'den satılıyor.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
97 TL ye almıştım oynayacak vaktim yok diye iade ettiydim :D at la git git bitmiyordu bu yüzden sevmedim oyunu hiç yalnız bu fiyatı hiç ama hiç hak etmiyor giderim Elden Ring alırım bunu alacağıma çok yanlış klasmana giriş yaptı bu klasmanda çok daha güçlü rakipler var.

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
434
İsim
burak karadağ
97 TL ye almıştım oynayacak vaktim yok diye iade ettiydim :D at la git git bitmiyordu bu yüzden sevmedim oyunu hiç yalnız bu fiyatı hiç ama hiç hak etmiyor giderim Elden Ring alırım bunu alacağıma çok yanlış klasmana giriş yaptı bu klasmanda çok daha güçlü rakipler var.
gideceğin yeri işaretleyin yanlış hatırlamıyorsam shift yada space tusuna basılı tutunca otomatik gidiyor du.rdr2 oynanmayacak bir oyun değil

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Hasan Said Tamer
Dalga geçiyorsundur umarım. RDR 2 Elden Ring karşılaştırmasında bence RDR 2 kazanır yinede mantıksız bir karşılaşma değil ama yanlış klasmana giriş yaptı falan demek çok saçma bence. Hangi oyunların o fiyatta RDR 2'ye kafa tutacağını düşünüyorsun ?

Son düzenleme:

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,044
İsim
Mehmet Yılmaz
Dalga geçiyorsundur umarım. RDR 2 Elden Ring karşılaştırmasında bence RDR 2 kazanır yinede mantıksız bir karşılaşma değil ama yanlış klasmana giriş yaptı falan demek çok saçma bence. Hangi oyunların o fiyatta RDR 2'ye kafa tutacağını düşünüyorsun ?
Ben daha çok fantastik yapımları seviyorum RDR2 benim listeye biraz zor girer

NespaY

80+ Silver
Sence işte.

The Semih

80+ Silver
Ben daha çok fantastik yapımları seviyorum RDR2 benim listeye biraz zor girer
Oyunun gerçekçiliği orada zaten keşfedilcek bir sürü olay, açık dünyada rastgele gelişen şeyler vs vs. Vahşi batıyı sevmeyen adama RDR 2 yi sevdiremezsiniz.

Qbört

80+ Bronze
O sırada 150 liraya alan ben.
images (11).jpeg

(Bu pp'yi ilk defa deniyorum biraz boş hissettirdi ama buna değer)

EsdeathSama

80+ Bronze
RDR2 oyun olarak bakınca muazzam ama kişisel yorumum daha cyberpunk, teknolojik şeyler sevdiğim için rdr oynamak beni baymıştı ve iade etmiştim, keşke etmeseydim değerli dururdu.

• Beğen
Reaksiyonlar: Prmy
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,967
Üyeler
147,253
Son üye
Saretura
Top Bottom