Neler Yeni

Öneri REDMİ NOT 12 PRO 5G NEREDEN ALINIR ?

Qadroon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet
Dostlar selamlar yakın zamanda trendyol üzerinden bir REDMİ NOT 12 PRO 5G cihaz satın aldım fakat cihazda şarj aleti ve telefon orjinal hissi vermedi sarj aletini elimdeki orjinali ile karşılaştırdığımda ağırlık farkı kesim farkı vb. farklılıklar göze çarpıyordu telefonun seri numarasını girdiğimde başka bir renkte 12 pro 5g çıkıyordu ve bende iade ettim sizden ricam bu REDMİ NOT 12 PRO 5G cihazı nereden temin edenilirim

teşekkürler :)

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
şarj aleti muhtemelen orjınal değildir veya eski sürüm telefonlarındır redmi not 8 gibi acıkcası bende redmi not 12 pro+ almayı dusunuyorum ama telefonculardan alıcam alırsam 7000 civarına satılıyor

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,673
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler

Qadroon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şarj aleti muhtemelen orjınal değildir veya eski sürüm telefonlarındır redmi not 8 gibi acıkcası bende redmi not 12 pro+ almayı dusunuyorum ama telefonculardan alıcam alırsam 7000 civarına satılıyor
dostum benim dediğim cihaz 5G modeli ve sanırım Türkiyede satışı yok onun için itaalatçı garantili satılıyor ve şuan nereden alacağımı bilmiyorum güvenilir bir satıcı arıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

kendi sitesinden alsan olmaz mı çok mu pahalı, fiyatlarını araştırmadığım için bilmiyorum?
attığınız ürüne baktım fakat bu cihaz PRO modeli benim bahsettiğim cihaz REDMİ NOT 12 PRO 5G modeli öneriniz için teşekkürler

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
dostum benim dediğim cihaz 5G modeli ve sanırım Türkiyede satışı yok onun için itaalatçı garantili satılıyor ve şuan nereden alacağımı bilmiyorum güvenilir bir satıcı arıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

attığınız ürüne baktım fakat bu cihaz PRO modeli benim bahsettiğim cihaz REDMİ NOT 12 PRO 5G modeli öneriniz için teşekkürler
dediğim üründe türkiyede satılmıyor telefonculara gidip sormanı öneririm
dediğin modelin 5g olmayan versiyonu da amazonda var satıcı amazon

Qadroon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet
dediğim üründe türkiyede satılmıyor telefonculara gidip sormanı öneririm
dediğin modelin 5g olmayan versiyonu da amazonda var satıcı amazon
dostum cihaz sadece itaalatçı garantili şeklinde satılıyor fakat ben güvenilir bir satıcı bulamadım o konuda yardım istedim

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
dostum cihaz sadece itaalatçı garantili şeklinde satılıyor fakat ben güvenilir bir satıcı bulamadım o konuda yardım istedim
zaten ona çözüm yok dediğim gibi ithalat garantisi de güvenli oldugunu dusunmuyorum illa garantili istiyorsan 5g olmayan versiyonu amazonda mevcut senın kararına kalmış bir durum

Qadroon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet
zaten ona çözüm yok dediğim gibi ithalat garantisi de güvenli oldugunu dusunmuyorum illa garantili istiyorsan 5g olmayan versiyonu amazonda mevcut senın kararına kalmış bir durum
PRO modeli ile 5G modeli arasında çok uçurum bir fark varmış yani araştırmam o yönde oldu onun için bende 5g modeline yöneldim fakat durum ortada

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
548
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
PRO modeli ile 5G modeli arasında çok uçurum bir fark varmış yani araştırmam o yönde oldu onun için bende 5g modeline yöneldim fakat durum ortada
evet maalesef bende o yuzden telefonculara yöneldim bi bakmanı öneririm en azından gözünün önunde karar verirsin ve şarjları da 120w oldugu için orjınal olması lazım 10 gündür bende işin içinden çıkamadım

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Ali
Telefoncularda yurtdışı kayıt işlemini kendi yapıp veriyor. 67w şarj aleti ile geliyor. Redmi Note 12 Pro 5G

sveaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
817
İsim
ahmet ali özmert
Dostlar selamlar yakın zamanda trendyol üzerinden bir REDMİ NOT 12 PRO 5G cihaz satın aldım fakat cihazda şarj aleti ve telefon orjinal hissi vermedi sarj aletini elimdeki orjinali ile karşılaştırdığımda ağırlık farkı kesim farkı vb. farklılıklar göze çarpıyordu telefonun seri numarasını girdiğimde başka bir renkte 12 pro 5g çıkıyordu ve bende iade ettim sizden ricam bu REDMİ NOT 12 PRO 5G cihazı nereden temin edenilirim

teşekkürler :)
hocam bence tr den cihazı almak biraz saçma herhangi bir telefoncuya gidip kaçak olarak almanız daha mantıklı geriye elinizde kalan para ile güzel bir şarj aleti de alabilirisniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,269
Üyeler
150,050
Son üye
mamis3121
Top Bottom