Neler Yeni

Öneri REDMİ NOT 12 PRO 5G NEREDEN ALINIR ?

Qadroon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet
kaçak al imei attır
dostum sorun imei de değil adamlar garanti vs veriyor alınca grey teknik servisti hatta aldığımda cihazı benim sorunum şu
cihaz bana geldiğinde kutusu A4 den çıktı alınmışda yapılmış bir iznelim verdi telefonda bir sorun yok gibiydi ama köşelerinde arka cam kısımlarında çok ufak leke gibi bişi vardı cam ile kasa arasında ve sarj cihazı fake di bende iade ettim şimdi yeni bir yer arıyorum daha önce birisi almıştır orjinal sağlam gelmiştir bende alıyım diyorum ordan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telefoncularda yurtdışı kayıt işlemini kendi yapıp veriyor. 67w şarj aleti ile geliyor. Redmi Note 12 Pro 5G
aklım çok karıştı bulamaç oldu resmen :D ben dediğiniz gibi bir telefoncuları yokluyayım

Takahashi Ryosuke

80+ Bronze
dostum sorun imei de değil adamlar garanti vs veriyor alınca grey teknik servisti hatta aldığımda cihazı benim sorunum şu
cihaz bana geldiğinde kutusu A4 den çıktı alınmışda yapılmış bir iznelim verdi telefonda bir sorun yok gibiydi ama köşelerinde arka cam kısımlarında çok ufak leke gibi bişi vardı cam ile kasa arasında ve sarj cihazı fake di bende iade ettim şimdi yeni bir yer arıyorum daha önce birisi almıştır orjinal sağlam gelmiştir bende alıyım diyorum ordan

aklım çok karıştı bulamaç oldu resmen :D ben dediğiniz gibi bir telefoncuları yokluyayım
tamam işte kaçak alınca sıfır kapalı kutuyu sen açıyorsun 😄

Qadroon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet
daha önce kaçak bir cihaz kullanmadım ve pek bir bilgim yok açıkcası
fakat bana gelen cihaz benim aklımı bi haylı bulandırdı
şimdi ben kaçak aldığımda herşeyi orjinal oluyor ve sadece imei attırıyorum değilmi ?

https://forum.donanimarsivi.com/attachments/ekran-goeruentuesue-2023-11-05-224745-png.594408/ aldığım cihazı sorguladığımda beyaz olmasına rağmen böyle yazıyordu

şimdi ben kaçak aldığımda herşeyi orjinal oluyor ve sadece imei attırıyorum değilmi ?

https://forum.donanimarsivi.com/attachments/ekran-goeruentuesue-2023-11-05-224745-png.594408/ aldığım cihazı sorguladığımda beyaz olmasına rağmen böyle yazıyordu
++++++
imei sorguladığımda yeşil ekran SN sorguladığımda kırmızı ekran geliyodu

Takahashi Ryosuke

80+ Bronze
evet aynen öyle yanında orijinal şarj aleti de veriyor ve telefon sıfır kapalı zımba kutu yani adam karşında açıcak jelatini kaldırıcak için rahat olur orijinallik konusunda

yusuftheayay

80+ Bronze
Dostlar selamlar yakın zamanda trendyol üzerinden bir REDMİ NOT 12 PRO 5G cihaz satın aldım fakat cihazda şarj aleti ve telefon orjinal hissi vermedi sarj aletini elimdeki orjinali ile karşılaştırdığımda ağırlık farkı kesim farkı vb. farklılıklar göze çarpıyordu telefonun seri numarasını girdiğimde başka bir renkte 12 pro 5g çıkıyordu ve bende iade ettim sizden ricam bu REDMİ NOT 12 PRO 5G cihazı nereden temin edenilirim

teşekkürler :)
Redmi note 12 pro 5g türkiyede resmi olarak satılmıyor 4 gli versiyonu mevcut. Aldığınız üründe büyük ihtimalle kaçak

Qadroon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet
evet aynen öyle yanında orijinal şarj aleti de veriyor ve telefon sıfır kapalı zımba kutu yani adam karşında açıcak jelatini kaldırıcak için rahat olur orijinallik konusunda
peki dostum değerli vaktini ayırdığın için teşekkürler
yarın telefonculara bir bakayım duruma göre forum a dönüş yapıcam

Redmi note 12 pro 5g türkiyede resmi olarak satılmıyor 4 gli versiyonu mevcut. Aldığınız üründe büyük ihtimalle kaçak
büyük ihtimalla öyle
itaalatçı garantili adı altında satılıyor

Takahashi Ryosuke

80+ Bronze
peki dostum değerli vaktini ayırdığın için teşekkürler
yarın telefonculara bir bakayım duruma göre forum a dönüş yapıcam
rica ederim ne demek yaşadığın şehri bilmiyorum pasajı ortamı nasıldır bir bilgim yok ama bizim urfada işler çok basit yardımcı olabileceğim başka bir konu olursa etiketle beni

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Ali

Hocam telefoncularda fason kutu olur. Dediğiniz muhabbet budur. Telefonlarda leke vs olur/olmaz. Yurtdışı alıyorsan bunlar normal. Mistore' dan alınma gibi olmaz ama aynı şekil sıfırdır. 67w Max şarj yazıyor puntolar normal, cihazda sorun yok ve 7000 bandında aldıysan devam et gitsin.

Qadroon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet
rica ederim ne demek yaşadığın şehri bilmiyorum pasajı ortamı nasıldır bir bilgim yok ama bizim urfada işler çok basit yardımcı olabileceğim başka bir konu olursa etiketle beni
ben manisadayım :( burdada bulurum umarım

Hocam telefoncularda fason kutu olur. Dediğiniz muhabbet budur. Telefonlarda leke vs olur/olmaz. Yurtdışı alıyorsan bunlar normal. Mistore' dan alınma gibi olmaz ama aynı şekil sıfırdır. 67w Max şarj yazıyor puntolar normal, cihazda sorun yok ve 7000 bandında aldıysan devam et gitsin.
ahahahaah halime güldüm vallaha bi an ben cıhazı burdan aldım
https://www.trendyol.com/xiaomi/red...i-p-699456672?boutiqueId=61&merchantId=778138 ve fiyat 10.350 TL

https://www.trendyol.com/xiaomi/red...i-p-699456672?boutiqueId=61&merchantId=778138 ve fiyat 10.350 TL
++++
iade ettim cihazı aynı gün içinde sadece geri teslim edilip ücretin gelme süreci olucak

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Ali

++++
iade ettim cihazı aynı gün içinde sadece geri teslim edilip ücretin gelme süreci olucak
Hocam xiaomi gruplarında üç beş kafa isim vardır onlardan birinden al geç. 3-4k cebinde kalır. Bu mesajı note 12 Pro 5G den atıyorum 😁

Qadroon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ahmet
Hocam xiaomi gruplarında üç beş kafa isim vardır onlardan birinden al geç. 3-4k cebinde kalır. Bu mesajı note 12 Pro 5G den atıyorum 😁
hocam sen nereden almıştın sorması ayıp

aynı şekilde telefoncudanmı

wolfgang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
183
İsim
Eren Ayaz
bizden alacaksın tabii ki. bu arada asla 8-8.5k'dan fazlasını verme hiç bi şekilde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
952,269
Üyeler
150,050
Son üye
mamis3121
Top Bottom