Neler Yeni

redmi not 8 alınır mı?

grasdiyas

80+ Bronze
Temiz ise alınır. 4 yazmışım ama 5. yılına giriyor
adam etiketi bile sökmemiş zaten pırlanta gibi gözüküyor instagramdan video izleyim yeter de artar şarjıda bitmesin hemen dahasını istemiyom
Mesaj otomatik birleştirildi:

merak ettim kaç saatte şarj oluyo 18w ta

musaclk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Musa Colak
adam etiketi bile sökmemiş zaten pırlanta gibi gözüküyor instagramdan video izleyim yeter de artar şarjıda bitmesin hemen dahasını istemiyom

Ben daha orjinal bataryasında kullanıyorum hiç değiştirmedim ilk aldığıma göre perfonması baya düştü ama beni gün içinde idare ediyor oyun oynarsam 4-5 saat sürüyor önceden 7-8 saat kullanıyordum. Normal kullanımda 1-1.5 gün takmadığımda oluyordu şimdi günde 2 kere takıyorum
4.5 yılık olduğunu hesaba katarsak normal değerler

grasdiyas

80+ Bronze
Ben daha orjinal bataryasında kullanıyorum hiç değiştirmedim ilk aldığıma göre perfonması baya düştü ama beni gün içinde idare ediyor oyun oynarsam 4-5 saat sürüyor önceden 7-8 saat kullanıyordum ama oyun oynamazsan günde 1 kere takman yeterli olacaktır.
ozaman çok iyi benimki max 1saat oynatır

musaclk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Musa Colak

30dk %80 oluyor. hiç ölçmemiştim ama tam dolması 1 saat sürmüyor 40dk bilan

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Muhammed Tamer
Valla hocam note 8 kullanıyorum gayet yeterli bı telefon yani sorun çikarmadi şuana kadar

kaan07

80+ Bronze
düz 8 alınmaz bence bendeki donma takılma yapıyor ayrıca batarya performansı da çok düştü

düz 8 alınmaz bence bendeki donma takılma yapıyor ayrıca batarya performansı da çok düştü
ayrıca 8 pro almadığım için de çok pişmanım

grasdiyas

80+ Bronze

ayrıca 8 pro almadığım için de çok pişmanım
Yok 8pro alcam zaten g90t var acaba normal g90 ile farki nedir

grasdiyas

80+ Bronze
Top Bottom