Neler Yeni

Redmi Note 10 pro güncelleme yapılırsa IMEI gider mi?

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
Semi kaan Çakır
Merhaba. Bugün çok uygun fiyata Redmi Note 10 Pro aldım ve cihaz şu an Android 11 sürümünde. Ayarlardan güncelleme gelmiş olarak gözüküyor ama IMEI gider mi gitmez mi bilmiyorum. IMEI gider mi? 1. SIM de kayıt yok 2. SIM kayıtlı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@DA_mødları_çok_iyi sizi başka bir konu da gördüm de bilgilisiniz sanırım . Bakarmisiniz?

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,945
İsim
Hacı
Hayır IMEI gitmez.

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Yusuf Karakaya
Ben yaptığımda modem attırmam gerekti, uğraştırabilir

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
729
İsim
Anonim
gidecektir büyük ihtimal , bilen birine sormadan kesinlikle güncelleme yapma.

Herricfat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Osman Alpaslan
Gider hocam. Uygun telefonlarda güncelleme sonrasında imei gider. Telefoncu da çalışıyorum ordan biliyorum.

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
Semi kaan Çakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben yaptığımda modem attırmam gerekti, uğraştırabilir
gidecektir büyük ihtimal , bilen birine sormadan kesinlikle güncelleme yapma.
Gider hocam. Uygun telefonlarda güncelleme sonrasında imei gider. Telefoncu da çalışıyorum ordan biliyorum.
Hayır IMEI gitmez.
Bir konuda Note 10s de gitmediğini gördüm siz gider diyorsunuz ne yapacak bilmiyorum. Hele şu modem olayı kafama acayip takılıyor .

Bir konuda Note 10s de gitmediğini gördüm siz gider diyorsunuz ne yapacak bilmiyorum. Hele şu modem olayı kafama acayip takılıyor .
Birde telefonu yurt dışı aldım 2. Sim kayıtlı sadece ama arkadaki etikette sim 1 ve sim 2 IMEI yazıyor .

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
Selim
IMEI gitmez ama guncellemenin ardına modem kurmanız şart. Yoksa cihaz açılış ekranında nvdata corrupted hatası ile bekleyecektir.

Herricfat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Osman Alpaslan
Yine kesin konuşmak olmaz hocam. Çoğu muşterimde gittiğini gördüm. Ama bir kaç müşterimde gitmemişti. İmei attırmak şuan 300 civarında. (Erzincan için geçerlidir.)

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
Semi kaan Çakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
IMEI gitmez ama guncellemenin ardına modem kurmanız şart. Yoksa cihaz açılış ekranında nvdata corrupted hatası ile bekleyecektir.
Modem kurması zor bir işlem mi ?

Yine kesin konuşmak olmaz hocam. Çoğu muşterimde gittiğini gördüm. Ama bir kaç müşterimde gitmemişti. İmei attırmak şuan 300 civarında. (Erzincan için geçerlidir.)
300 pek önemli değil aslında zaten surda 4+4 8 ay kayıtsız kullanım hakkım var ve bu sonraki yıla kadar beni götürüyor ama modem olayları vs ile uğraşmak istemiyorum .

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,187
İsim
Selim
Modem kurması zor bir işlem mi ?

300 pek önemli değil aslında zaten surda 4+4 8 ay kayıtsız kullanım hakkım var ve bu sonraki yıla kadar beni götürüyor ama modem olayları vs ile uğraşmak istemiyorum .
Yok kolay zip ise twrpden zip dosyasını seçip kuruyorsunuz. Zip değil IMG ise fastboot moda alıp 2 kod yazıp kuruyorsunuz. Youtubeda vardır yapılışı.

Vuudx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Yusuf Karakaya

Birde telefonu yurt dışı aldım 2. Sim kayıtlı sadece ama arkadaki etikette sim 1 ve sim 2 IMEI yazıyor .
Hocam note 10 pro kullanıyorum, bir kere güncelledim ve olanları söyleyeyim, bende imei gitmedi ama telefon açılmaz hale geldi ve öğrendim ki modem atmak gerekliymiş, ha o çok zor bir şey değil ama güncellemenin de pek artıları yok zaten, bence güncellemeye gerek yok ama istemiyorum dersen buraya bıraktığım linkteki gibi halledebilirsin

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
Semi kaan Çakır
Yok kolay zip ise twrpden zip dosyasını seçip kuruyorsunuz. Zip değil IMG ise fastboot moda alıp 2 kod yazıp kuruyorsunuz. Youtubeda vardır yapılışı.
Hocam note 10 pro kullanıyorum, bir kere güncelledim ve olanları söyleyeyim, bende imei gitmedi ama telefon açılmaz hale geldi ve öğrendim ki modem atmak gerekliymiş, ha o çok zor bir şey değil ama güncellemenin de pek artıları yok zaten, bence güncellemeye gerek yok ama istemiyorum dersen buraya bıraktığım linkteki gibi halledebilirsin
Teşekkürler arkadaşlar. Zorunda kalmadıkça guncellememeye karar verdim . Pekte bir artısı yokmuş zaten .

Top Bottom