Neler Yeni

Redmi Note 10S vs Reno 5 lite

En İyi Cevap
3
Bütçe
3500
Merhablar 3500₺ civarında telefon arıyorum. Redmi Note 10S ve Reno 5 lite arasında kaldım. Daha önce telefon rehberlerime denk gelmişsinizdir belki konuya hakimim ancak görmediğim konular olabilir fikrinizi almak istiyorum. Şu anda Poco X3 kullanıyorum ve ekranında hiç memnun değilim. (Parlaklık ve kalitesinden, o yüzden poco veya ips telefon önermeyin lütfen. Oyun olarakta sadece Clash Royale, Brawl stars gibi basit oyunları oynuyorum.

TyLoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
870
İsim
faruk efe
Merhablar 3500₺ civarında telefon arıyorum. Redmi Note 10S ve Reno 5 lite arasında kaldım. Daha önce telefon rehberlerime denk gelmişsinizdir belki konuya hakimim ancak görmediğim konular olabilir fikrinizi almak istiyorum. Şu anda Poco X3 kullanıyorum ve ekranında hiç memnun değilim. (Parlaklık ve kalitesinden, o yüzden poco veya ips telefon önermeyin lütfen. Oyun olarakta sadece Clash Royale, Brawl stars gibi basit oyunları oynuyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

note10s ağırlıkta ben de onu düşünüyorum fiyatı artmazsa

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,885
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
Redmi Note 10s bence de

Hyper_Dream

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Berkan KABLAN
İlgilendiği Kategoriler
laptop, mouse, klavye, oyun, masaüstü pv
Xiaominin yazilimi kotu bence reno 5 lite almalisin
Bende reno 5 lite alacagim

Flowy*

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Ahmet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon Önerileri , Toplama pc , Ekran Kartı voltajı
Uygunsuz davranış
Mesaj otomatik birleştirildi:

note10s ağırlıkta ben de onu düşünüyorum fiyatı artmazsa
sen düşün kardeşim bu kafayla daha çok düşünürsün .

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,420
İsim
Selman
nedenmiş bakalım , Deneyimlerimden çıkararak söylüyorum . Sen ise bu işe gelip burnunu sokmaktan başka bir şey yapmıyorsun dostum .
O çok önemli olan deneyimlerinden bahset kenara çekil. Kendi tercihini kendi yapsın. Senin beğendiğini yapmadı diye dalga geçmeye hakkın yok.

Flowy*

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Ahmet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon Önerileri , Toplama pc , Ekran Kartı voltajı
O çok önemli olan deneyimlerinden bahset kenara çekil. Kendi tercihini kendi yapsın. Senin beğendiğini yapmadı diye dalga geçmeye hakkın yok.
Ben çekilmem asıl sen çekil birşeyi bilmeden konuşmamalısın bence . Evet doğru herkes kendi tercihini yapmakta özgür ve bu ülkede düşünce özgürlüğü var .

BATTLEFIELD

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,420
İsim
Selman
birşeyi bilmeden konuşmamalısın
Adamla dalga geçiyorsun arkadaşım benim. Benim takıldığım kısım bu. Sen çok bilgili olabilirsin ama adamla dalga geçme hakkın yok diyorum.
Evet doğru herkes kendi tercihini yapmakta özgür ve bu ülkede düşünce özgürlüğü var .
Kendinle çelişiyorsun şu an biliyosun değil mi?

Top Bottom