Neler Yeni

Yardım Redmi note 12 pro 5g telefonumun ekrani durduk yere gidiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmail güçlü
Selam arkadaşlar yaklaşık 2 ay önce yurt dışı kapalı kutu almış olduğum redmi note 12 pro 5g cihazım 1 haftadır durduk yere Instagram Snapchat gibi uygulamalarda takılırken ekran birden kararıyor bazen de birden ekran bembeyaz oluyor durduk yere video izlerken ekran piksellenip işlevsiz kalıyor yeniden baslattigimda duzeliyor ve bazen kendi kendine yeniden başlatıyor ama günde 2 kere yaşıyorum çözüm nedir ve ne sorunu var bilen varsa yazabilir mi Allah aşkına yazın bu sorun neden oluyor bıktım artık bu sorundan yazılımla mi alakalı acaba Allah aşkına yazın

şahin doğan

80+ Platinum
Yüksek ihtimal anakart, düşük ihtimal ekran, çok düşük ihtimal yazılım sorunu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmail güçlü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yüksek ihtimal anakart, düşük ihtimal ekran, çok düşük ihtimal yazılım sorunu.
Dostum yaklaşık 3-4 hafta önce direnç attırdım telefoncuya ve global rom attırdım smomixn idi (fake rom) global Tmomixm oldu şuan fakat dediğim gibi sorun çıktı ortaya dirençle bir alakası var mıdır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
The End
Dirençtendir. Yazılımsal kayıt olabilen cihazları dirençle kaydetmek pek mantıklı değil, bu tür sorunlar çıkabiliyor.

şahin doğan

80+ Platinum
Dostum yaklaşık 3-4 hafta önce direnç attırdım telefoncuya ve global rom attırdım smomixn idi (fake rom) global Tmomixm oldu şuan fakat dediğim gibi sorun çıktı ortaya dirençle bir alakası var mıdır?
Onu bilemem.

Bende de dirençli var 6 7 ay oldu alalı herha gi bir problem yaşamadım bence o direnç atan kişi işini bilmiyor yanlış bir şey yapmış olabilir direnç işi kolay değil çünkü hemen kendini göstermeyebilir sorun. Geçmiş olsun
Bu arada rom fake değil bu rom çin de bir operatör için üretilmiş rom ayrıca 5g için en stabil romlardan biridir

Ekler

• Screenshot_2024-01-25-14-38-52-179_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2024-01-25-14-38-52-179_com.android.updater.jpg
    115.3 KB · Hit: 31
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmail güçlü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende de dirençli var 6 7 ay oldu alalı herha gi bir problem yaşamadım bence o direnç atan kişi işini bilmiyor yanlış bir şey yapmış olabilir direnç işi kolay değil çünkü hemen kendini göstermeyebilir sorun. Geçmiş olsun
Bu arada rom fake değil bu rom çin de bir operatör için üretilmiş rom ayrıca 5g için en stabil romlardan biridir
Dostum o rom güncelleme almıyor benim bildiğim o yüzden global Roma gectim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dirençtendir. Yazılımsal kayıt olabilen cihazları dirençle kaydetmek pek mantıklı değil, bu tür sorunlar çıkabiliyor.
Peki çözümü varmı

Dostum peki telefonuma format atsam düzelir mi yoksa içinin açılması mi lazım

Format atsam düzelir mi

Peki çözümü varmı

Format atsam düzelir mi
Güncelleme almıyor evet ama 2023 sonlarının en stabil romu olduğu için bence ihtiyaç yok rom değişikliğine uzun bir sure. Senin sorunun dirençten kaynaklı bence, yaptırdığın yere bir götür

Peki çözümü varmı

Format atsam düzelir mi
Direnç olduğu için format atabilirsin, denemekte fayda var

Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
The End

Peki çözümü varmı
Direnci tekrar kontrol etmesi lazım, yaptırdığın yer, dirençtense ücret ödememen gerekir.

cnxm = çin
omixm = global
oinxm = hint
oidxm = endonezya

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmail güçlü
Güncelleme almıyor evet ama 2023 sonlarının en stabil romu olduğu için bence ihtiyaç yok rom değişikliğine uzun bir sure. Senin sorunun dirençten kaynaklı bence, yaptırdığın yere bir götür

Direnç olduğu için format atabilirsin, denemekte fayda var
Tamam dostum format atmayı denerim eğer olmazsa götürürüm

Direnci tekrar kontrol etmesi lazım, yaptırdığın yer, dirençtense ücret ödememen gerekir.

cnxm = çin
omixm = global
oinxm = hint
oidxm = endonezya
Benim rom global

Dahası  
Reaksiyon skoru
146
İsim
The End
Bootloadeer kilidi açıkmı bak açıksa yazılım yüklemeyi deneyebilirsin. Bilgin yoksa kurcalama derim ama kilitleyebilirsin bl yi.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,947
Üyeler
147,248
Son üye
DpSpY
Top Bottom