Neler Yeni

Redmi Note 12 Pro+ İmei

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Enes Aktürk
Herkese selamlar, Redmi Note 12 Pro+ almayı düşünüyorum ama iki farklı seçenek var:
1- Donanımsal Kayıt dedikleri çift sim olarak kayıtlı oluyor ve cihazla güncelleme, sıfırlama yapılabiliyor.
2- Cihazı alıp 1 sene kayıt ettirmeden kullanmak ardından yazılımsal kayıt yaptırmak ama güncelleme yapılamıcak.
Benim aklıma ilk seçenek daha yattı fakat donanımsal kayıt bir sorun yaratır mı ? Yardımcı olursanız memnun olurum.

Herkese selamlar, Redmi Note 12 Pro+ almayı düşünüyorum ama iki farklı seçenek var:
1- Donanımsal Kayıt dedikleri çift sim olarak kayıtlı oluyor ve cihazla güncelleme, sıfırlama yapılabiliyor.
2- Cihazı alıp 1 sene kayıt ettirmeden kullanmak ardından yazılımsal kayıt yaptırmak ama güncelleme yapılamıcak.
Benim aklıma ilk seçenek daha yattı fakat donanımsal kayıt bir sorun yaratır mı ? Yardımcı olursanız memnun olurum.
Donanımsal'da arka kapak açılıp müdahale ediliyor şahsen sıfır cihazda ben bunu tercih etmezdim.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
935
İsim
Ali
Direnç kaydı şu piyasada yapabilen bir kaç kişi var. Haricinde cihazın içinin açılmasını geçin cihazı geri dönüşü olmayan arızaları sebep olacak müdahalede bulunuyorlar. Yapa boza öğrenen cinsten sözde ustalar...

O sebeple aldığınız yer ve yapacak usta önemli. Direnç kayıtlı cihaz alacak olsam orta segment cihaz yerine üst seviye alırdım ve en azından değer dersim. O bütçelerle Oneplus 9, Nothing Phone 1 veya kamera performansı önemli ise Pixel 5A düşünürdüm...

NIKETSAT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Emir Arda TAŞTEKİN
reis tanıdık varsa ona kayıt attır kendi eski cihazından artık miui14 mu seviyosun bilemem istediğin sürümü ve romu da seç attırt. yeni sürüm gelince ona gider güncellettirirsin kendin güncelleme öbür türlü silinebiliyor bu modemlerden ötürü. Benim cihaz o konumda şu anda ben başka ildeyim geri dönünce 14 attıracağım 13 kullanıyorum şu anda redmi note 10 pro

Top Bottom