Neler Yeni

Redmi note 8 den iPhone 8 e geçilir mi

_berdan_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
_berdan_
Bütçe
5000
Merhabalar, 2 buçuk senedir falan Xiaomi redmi note 8 kullanıyorum artık Instagram'da bile bazen 5 saniye takıldığı oluyor
Telefonumu satıp(2k-2,5k ya) üzerine ekleyip iPhone 8 almayı düşünüyorum en son seneler önce iPhone 4 kullanmıştım onun haricinde hiç iPhone kullanmadığım

Sanırım düşük android modeller kullandığım için olabilir 2 sene sonra telefon çok yavaşlıyor sizin android veya ios tarafında başka bir öneriniz var mı?

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Merhabalar, 2 buçuk senedir falan Xiaomi redmi note 8 kullanıyorum artık Instagram'da bile bazen 5 saniye takıldığı oluyor
Telefonumu satıp(2k-2,5k ya) üzerine ekleyip iPhone 8 almayı düşünüyorum en son seneler önce iPhone 4 kullanmıştım onun haricinde hiç iPhone kullanmadığım

Sanırım düşük android modeller kullandığım için olabilir 2 sene sonra telefon çok yavaşlıyor sizin android veya ios tarafında başka bir öneriniz var mı?
Alma bence. SE 2020 kullanıyorum o bile kasma yapıyor yaz aylarında. Pili de berbat zaten günde 2 şarj istiyor. iPhone 8 de bunun aynısı zaten tek farkı işlemcisi 2 nesil daha eski.

_berdan_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
_berdan_
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alma bence. SE 2020 kullanıyorum o bile kasma yapıyor yaz aylarında. Pili de berbat zaten günde 2 şarj istiyor. iPhone 8 de bunun aynısı zaten tek farkı işlemcisi 2 nesil daha eski.
Bı ara se düşünüyordum o bile kasiyorsa yandık
Android öneriniz var mı?

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,635
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri

_berdan_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
_berdan_
Geçilmez bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Realme 8 bakabilirsiniz.
Güzelmiş hocam not aldım, yine Xiaomi falan olsa iyi olabilir gibi marka anlamında düştükçe düştüm :(

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
iPhone 8 kullanıyorum, en ufak bir kasma yok. SE 2020 hangi işlemde kasıyor acaba? Video edit falan yapmadığımdan yaşamamışımdır belki.

Soruya gelecek olursak o boyutta bir telefondan 4.7 inç'e geçilmez. Alışamazsınız. Pil konusu da üzer. iPhone şartsa 8 Plus almaya çalışın.

Güzelmiş hocam not aldım, yine Xiaomi falan olsa iyi olabilir gibi marka anlamında düştükçe düştüm :(
Realme > Xiaomi. Bir yere düşmezsiniz :)

PixDraw

80+ Bronze

Batarya konusunda pişman olacağına eminim zamanında 8 Plus bile bana yetmiyordu. Bide eski telefon sonuçta İOS 16 aldı fakat 17 almama ihtimali epey yüksek.

_berdan_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
_berdan_
iPhone 8 kullanıyorum, en ufak bir kasma yok. SE 2020 hangi işlemde kasıyor acaba? Video edit falan yapmadığımdan yaşamamışımdır belki.

Soruya gelecek olursak o boyutta bir telefondan 4.7 inç'e geçilmez. Alışamazsınız. Pil konusu da üzer. 8 Plus almaya çalışın.

Realme > Xiaomi. Bir yere düşmezsiniz :)
İlk defa duydum özellikleri iyi gibi

7 plus ve 8 plus 2. Elde çok yüksek gibi neredeyse se 2020 fiyatına satıyorlar 8 plus ı

PixDraw

80+ Bronze
İlk defa duydum özellikleri iyi gibi

7 plus ve 8 plus 2. Elde çok yüksek gibi neredeyse se 2020 fiyatına satıyorlar 8 plus ı
7 Plus'a hiç bulaşma ios desteği kesti 15 son 15'te bile günde 3 defa şarj ediyorsun zaten. 8 Plus iyi güzel fakat aşırı ağır bu arada haberin olsun 13 Pro kadar ağır kasa kabalığı da cabası

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,003
İsim
Hasan
redmi note 8 3 kere şarj ediyorum 🙂👍🏿 bazen 4 oluyor

_berdan_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
_berdan_
redmi note 8 3 kere şarj ediyorum 🙂👍🏿 bazen 4 oluyor
Garantiye verdim bitmeden kağıda yazdım batarya değişmesini ve ekranın değişmesini istiyorum diye hallettik dediler geri verdiler ekran da aynı batarya da

Bütçem olsa bu Xiaomi ye falan para Mara vermem. Annemde iPhone var batarya yi bedava değiştirdiler

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Garantiye verdim bitmeden kağıda yazdım batarya değişmesini ve ekranın değişmesini istiyorum diye hallettik dediler geri verdiler ekran da aynı batarya da
Ekran kırıksa değişmezler ki. Apple servisi bile değişmez. Ghosting varsa değişmeleri gerekirdi ama.

Bataryayı ise çayomi servisine öyle kolay kolay ücretsiz değiştirtemezsiniz.

_berdan_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
566
İsim
_berdan_
Ekran kırıksa değişmezler ki. Apple servisi bile değişmez. Ghosting varsa değişmeleri gerekirdi ama.

Bataryayı ise çayomi servisine öyle kolay kolay ücretsiz değiştirtemezsiniz.
Yok hocam parasıyla dedim sorun yok diyip gönderdiler, duvara bağlı yaşıyorum
Ses açıp kapama yerinde sorun var kendi kendine ses açıp kapıyor 2-3 ayda bir kafası sıkılınca başlıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,987
Üyeler
147,810
Son üye
enskan16
Top Bottom