Neler Yeni

Çözüldü✓ Redmi Note 8 Netflix "Cihazınız bu sürümle uyumlu değil"

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
Ben telefoncudan almak zorundasiniz diye bişey demedim kendin uydurma iyice araştırdıysan cözecemediysen ya aldığın siteye ulaş müşeri hizmetlerini felan ara oda olmazsa geçmiş olsun diyecek bişey yok
Bu bana yardım etmiyor yalnız ben yazılımsal bir çözüm arıyorum aynı telefon aynı marka aynı model eğerki yardımcı olmayacaksanız neden yazı yazıyorsunuz reaksiyon almak içinmi?

Kutlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Kutluhan
Bendede netflix indirili geldi zaten sorun varki yazıyorum böyle bir yorum yazmanız saçma olmuş sizde sorun yok diye kimsede olmayacak diye bir kaide yok
netflix müşteri hizmetlerini ara bence knk

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,484
İsim
Taha yücel
Bu bana yardım etmiyor yalnız ben yazılımsal bir çözüm arıyorum aynı telefon aynı marka aynı model eğerki yardımcı olmayacaksanız neden yazı yazıyorsunuz reaksiyon almak içinmi?
Reaksiyon almak icin felan değil böyle bir amaçım yok aldınız yerler iletisime gecin diyorum biride simdi yazmis netflix müsteri hizmetleri ara diye sen bunlara denemeden nasıl çözüm bulabilirsinki

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
Reaksiyon almak icin felan değil böyle bir amaçım yok aldınız yerler iletisime gecin diyorum biride simdi yazmis netflix müsteri hizmetleri ara diye sen bunlara denemeden nasıl çözüm bulabilirsinki
Haci sen sus artik hala yardimci olmuyorsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xiaomi güncelleme getirmeyecekti galiba o telefona benim kuzen yeni almıştı kahrolmuştı
Getirecek tekrar bakabilirsin

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal

toros

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Erkan Yiğit Toros
İnternetten tüm APK dosyalarına bak redmi note 7 kullanıyorum bende baya arayıp öyle bulmuştum.

Toukhan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,465
İsim
Batuhan
Steam
TouKhan
Discord
TouKhan#0471
Reddit
u/akszforreal
İnternetten tüm APK dosyalarına bak redmi note 7 kullanıyorum bende baya arayıp öyle bulmuştum.
Bölgeyi hindistana aldım getapps diye bir uygulama geldi ordan güncel versiyonu indirebildim sorunsuz kullanabiliyorum yardım eden arkadaşlara teşekkürler boş yapanlara ise iyi mesaj kastınız diyip kapatıyorum konuyu

Top Bottom