Neler Yeni

Redmi Note 8'den Iphone 8'e Geçilir mi?

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,003
İsim
Hasan
Aslında bana göre sorunun cevabı %100 evet. Fakat ben telefonumu satıp üstüne para koyup almak istiyorum tek sıkıntı burda. Telefonumunda ne kadar ettiğini bilmiyorum. Şöyle kısaca kendi telefonumdan özet geçeyim.

64GB - 4GB Ram
Ön cam kırık
Aldığımdan beri kılıfsız kullanmadım ama telefonun sağında solunda altında üstünde nokta nokta leke gibi görünen şeyler var nedeni ne anlamadım.

Piyasasına bakınca 1500 lira falan ediyor, İstanbulda oturuyorum temiz bir iPhone 8de 5000 6000 tl civarı max 5500e çıkabilirim büyük ihtimalle.
Sizce mantıklı olur mu bu fiyatlara? Önerilerinizi bekliyorum, iyi forumlar.

Son düzenleme:

panizher

80+ Silver
Ben olsam geçmezdim

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Mustafa tsn
Aslında bana göre sorunun cevabı %100 evet. Fakat ben telefonumu satıp üstüne para koyup almak istiyorum tek sıkıntı burda. Telefonumunda ne kadar ettiğini bilmiyorum. Şöyle kısaca özet geçeyim.
64GB - 4GB Ram
Ön cam kırık
Aldığımdan beri kılıfsız kullanmadım ama telefonun sağında solunda altında üstünde nokta nokta leke gibi görünen şeyler var nedeni ne anlamadım.
Piyasasına bakınca 1500 lira falan ediyor, İstanbulda oturuyorum temiz bir iPhone 8de 5000 6000 TL civarı max 5500e çıkabilirim büyük ihtimalle.
Sizce mantıklı olur mu bu fiyatlara? Önerilerinizi bekliyorum, iyi forumlar.
Bence geçilir ama 2. El alma yenilenmiş al

panizher

80+ Silver
neden? Telefonum çok fena kasıyor hiç memnun değilim kamerası da berbat zaten. Uygulamalar arası geçiş yaparken bile donuyor.
Format atmayı dene , redmilerde çok yüklenince telefonlara kasmalar baş aliyor geçdikçe zaman , note 8 f/p güzel telefon kamerasi felanda normal inan iphone 8 in ondan bir farki yoktur eski iphoneler xs altı alınmaz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eski iphonelerde ekran küçük piksel sıklığı dar o yüzden kamera iyi gibi gözüküyo ama büyük telefonla bakarsan kotu oldugunu anlarsin🙂

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Anlattığın camı kırık telefon yerine yeni temiz bir şey bul hocam. Fazla dayanmaz o işkencel görmüş.

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,003
İsim
Hasan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Format atmayı dene , redmilerde çok yüklenince telefonlara kasmalar baş aliyor geçdikçe zaman , note 8 f/p güzel telefon kamerasi felanda normal inan iphone 8 in ondan bir farki yoktur eski iphoneler xs altı alınmaz
Kanka ben telefona format atmayı hiç istemiyorum aahshhsmadmaidkaşsia o kadar çok fotoğrafım var ki aralarından seçmeye de çok üşeniyorum. Ayrıca hiç f/p değil inan kullansan anlarsın snapchat instagram kalitesi bir telefonun ancak bu kadar kötü olabilir.

Anlattığın camı kırık telefon yerine yeni temiz bir şey bul hocam. Fazla dayanmaz o işkencel görmüş.
hocam camı kırık telefon benim telefonum

panizher

80+ Silver
Benim note 6 pro vardı çok işgence çektirdim o telefona yemedigi darbe kalmadi 2 kattan bile düşdu ama çok sağlam telefon xiaomiler halada çalışıyor

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
524
İsim
Forget
iPhone 8 yerine iPhone 7S tercih ederdim.

panizher

80+ Silver
Kanka ben telefona format atmayı hiç istemiyorum aahshhsmadmaidkaşsia o kadar çok fotoğrafım var ki aralarından seçmeye de çok üşeniyorum. Ayrıca hiç f/p değil inan kullansan anlarsın snapchat instagram kalitesi bir telefonun ancak bu kadar kötü olabilir.

hocam camı kırık telefon benim telefonum
Elimden tüm xiaomi telefonlar geçti normal redmi note 8 var yakınımda kasma olmuyor ve kamerasida normal kullanim için ideal iphone 8 alinmaz ala biliceksen daha xs üstü al yada alma

Top Bottom