Neler Yeni

Redmi Note 8'den Iphone 8'e Geçilir mi?

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Hasan
Hem eski iphoneler dayanikli değil pek xiaomi meşhurlaşana kadar apple kiddim 3,4,5,6,7,8 hepsini kullandim 6s çok seviyodum ama cok dayaniksiz telefon çekmiyodu düzelttiriyordum sabah ayni şey elimden dustu ekran bozuldu ve s.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden bıktın😀
Optimizasyonu çok kötü, dediğim gibi emojiler berbat o yüzden ios 16 emojilerini yükledim, sosyal medya kalitesi kötü, donuyor, spotifyda bile şarkıyı durdurunca 5 6 saniye sonra açılıyor veya kapanıyor, başka saymama gerek var mı bilmiyorum.

panizher

80+ Silver
Optimizasyonu çok kötü, dediğim gibi emojiler berbat o yüzden ios 16 emojilerini yükledim, sosyal medya kalitesi kötü, donuyor, spotifyda bile şarkıyı durdurunca 5 6 saniye sonra açılıyor veya kapanıyor, başka saymama gerek var mı bilmiyorum.
O telefona işgence etmişsindir büyük ihtimal dedigim gibi 2 yil oldu veya daha fazla yakinim kullaniyor hiç bir kasma yok

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Hasan
6800 TL bütçen varmı hocam?
Zor biraz ama eğer ilan bulduysanız atabilirsiniz. Babamla konuştum sen paranı biriktir ben üstüne eklerim dedi. Aylık 500ü buluyor biriktirdiğim para ve şuan 400 liram var. 5 ayda 2500 yapar 1500 telefona versem 2 babam koyabilir.

O telefona işgence etmişsindir büyük ihtimal dedigim gibi 2 yil oldu veya daha fazla yakinim kullaniyor hiç bir kasma yok
Yok kanka ben telefonla oyun bile oynamayan adamım sadece sosyal medyada geziyorum ve müzik dinliyorum.

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Zor biraz ama eğer ilan bulduysanız atabilirsiniz. Babamla konuştum sen paranı biriktir ben üstüne eklerim dedi. Aylık 500ü buluyor biriktirdiğim para ve şuan 400 liram var. 5 ayda 2500 yapar 1500 telefona versem 2 babam koyabilir.
Sahibinden ilan no 1003990061

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Hocam ilan 9 aylık büyük ihtimalle ya satılmıştır ya da vazgeçmiştir satıcı.
1059868581 Serdar babanın bir çiftliği var çiftliğinde İPhone X’leri var, Al beni Al beni diye bağırır.

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Hasan
1059868581 Serdar babanın bir çiftliği var çiftliğinde İPhone X’leri var, Al beni Al beni diye bağırır.
İphone X'ler kronik sorunlu değil mi ? Isınıyor falan...

+ olarak icloud sıkıntı çıkarmaz mı ? bilgi sızıntısı falan... Pek bilgim yok ios hakkında kusura bakma.

erennx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
993
İsim
Eren
Aslında bana göre sorunun cevabı %100 evet. Fakat ben telefonumu satıp üstüne para koyup almak istiyorum tek sıkıntı burda. Telefonumunda ne kadar ettiğini bilmiyorum. Şöyle kısaca kendi telefonumdan özet geçeyim.

64GB - 4GB Ram
Ön cam kırık
Aldığımdan beri kılıfsız kullanmadım ama telefonun sağında solunda altında üstünde nokta nokta leke gibi görünen şeyler var nedeni ne anlamadım.

Piyasasına bakınca 1500 lira falan ediyor, İstanbulda oturuyorum temiz bir iPhone 8de 5000 6000 TL civarı max 5500e çıkabilirim büyük ihtimalle.
Sizce mantıklı olur mu bu fiyatlara? Önerilerinizi bekliyorum, iyi forumlar.
Hiç gerek yok kutusu ve faturası duran garantisi devam eden poco x3 pro

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Hasan

panizher

80+ Silver

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
307
İsim
Mustafa tsn

Kaan yılmaz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Kaan yılmaz
Aslında bana göre sorunun cevabı %100 evet. Fakat ben telefonumu satıp üstüne para koyup almak istiyorum tek sıkıntı burda. Telefonumunda ne kadar ettiğini bilmiyorum. Şöyle kısaca kendi telefonumdan özet geçeyim.

64GB - 4GB Ram
Ön cam kırık
Aldığımdan beri kılıfsız kullanmadım ama telefonun sağında solunda altında üstünde nokta nokta leke gibi görünen şeyler var nedeni ne anlamadım.

Piyasasına bakınca 1500 lira falan ediyor, İstanbulda oturuyorum temiz bir iPhone 8de 5000 6000 TL civarı max 5500e çıkabilirim büyük ihtimalle.
açık net direkt geç hep iphone kullandım ne olrusa olsun androiden iyidir ve emin ol geçince 8 e rahatlarsın oh kasmıyor felna olursun

64GB - 4GB Ram
Ön cam kırık

ama şunu ekliyim 5000 6000 bütçe varsa yerinde olsam ikinci el iphone x e bakarım

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,019
İsim
Hasan
Ben burdan almıştım
pahalı sanki...

Poco x3 pro flagman telefon üzmez , 120hz ve snapdragon 860 olmasi yeter
flagman telefon nedir?

açık net direkt geç hep iphone kullandım ne olrusa olsun androiden iyidir ve emin ol geçince 8 e rahatlarsın oh kasmıyor felna olursun

ama şunu ekliyim 5000 6000 bütçe varsa yerinde olsam ikinci el iphone x e bakarım
ben de her türlü anroidden iyi olduğunu düşündüğüm için iphone istiyorum zaten

Top Bottom