Neler Yeni

Yardım Redmi note 9 cihazım değiştirmeli miyim yoksa tamir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Musa Şahin
Selamın aleyküm redmi note 9
kullanıyorum halı hazırda fakat Cihazım son zamanlarda sıkıntı vermeye başladı eski olduğundan biraz ağır işliyor fakat memnundum ama İstanbula gelmem gerekti 2 gündür İstanbul'da idim şarj çok yavaş dolmaya başladı bende eskidir diye düşündüm fakat şarj kısmıns baktığımda aşırı toz olduğunu gördüm büyük ihtimalle şarj soketini etkilemiş (kulaklık yeri hoparlörler vesaire hepsi toz dolu. bilgisayar alacaktım önceki konularda açmıştım. telefonumu her türlü bu sene değiştireceğim zaten xiaomi 13 ultra alacağım fajat şuan değiştirsem note 13 pro 5g alacağım

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,563
İsim
.
kullanıyorum halı hazırda fakat Cihazım son zamanlarda sıkıntı vermeye başladı eski olduğundan biraz ağır işliyor fakat memnundum ama İstanbula gelmem gerekti 2 gündür İstanbul'da idim şarj çok yavaş dolmaya başladı bende eskidir diye düşündüm fakat şarj kısmıns baktığımda aşırı toz olduğunu gördüm büyük ihtimalle şarj soketini etkilemiş (kulaklık yeri hoparlörler vesaire hepsi toz dolu. bilgisayar alacaktım önceki konularda açmıştım. telefonumu her türlü bu sene değiştireceğim zaten xiaomi 13 ultra alacağım fajat şuan değiştirsem note 13 pro 5g alacağım
Hemen 13 ultra alacaksan elinden çıkar gitsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Musa Şahin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Almışken 13 ultra al
öyle yapacağım bir tanıdık var yurtdışı ucuza satıyor note 13 pro 8 k idi mesela 12 ultra kaç ise soracağım note 9 verip onu alacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

biraz beklemem gerekiyor cihazımı şimdilik böyle idare edeceğim

ConquerorXIV

80+ Gold
note 9 dan 13 ultraya çağ atlamış olursun note 13 yine makul bir fiyatlarda, o kadar üst seviye bir cihaza ihtiyacın var mı özellikle pc almak varken telefon mu alacaksın önce bunun kararını ver veya bütçen varsa hem pc hem telefon onu bilemem ama 13 ultra yerine s23 ultra tavsiye ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
1,001,807
Üyeler
158,666
Son üye
cahilyüce
Top Bottom