Neler Yeni

Reebok akıllı saat alınır mı?

cmz10line

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Enes Comez
Instagram
cmz.808
Selamlar;
A101 internet sitesinde denk geldiğim bu saati, https://www.a101.com.tr/elektronik/reebok-rv-rbl-u0-pbib-bb-akilli-saat/
siz değerli kullanıcılara sormak istedim. Saatin arayüz fps durumu, malzeme kalitesi ne derecedir? Reebok diye güzel olacağını düşünüyorum, alıp kullananlar var mı veyahutta akıllı saat konusunda bilgili olanlar aydınlatabilir mi?

Lee-Mi-Hyun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
ömer
hepsi çinde üretiliyor kalitesi muamma ben olsa 200 fazla verip 2 el huawei fit alırdım

ZODIAC_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
675
İsim
Semi kaan Çakır
Yanlış değilsem taa kanalında incelemesi vardı. Bakıp karar verebilirsiniz

Lee-Mi-Hyun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
ömer

Elwasy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Ataberk
hepsi dedim zaten yani bütün akıllı saatler vs okuğunu anlama sorunun var sanırım kalitesi muamma demişim + olarak
Çoğu ürün çinde üretiliyor zaten. Okuduğunu anlayamama değil, söylediğinle çelişkili durum olduğu için soruyu sordum. Kalite olarakta çinde üretiliyor hepsi? yani nasıl oluyorda ürünü kullanmadan bu kanıya varabiliyorsunuz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Selamlar;
A101 internet sitesinde denk geldiğim bu saati, https://www.a101.com.tr/elektronik/reebok-rv-rbl-u0-pbib-bb-akilli-saat/
siz değerli kullanıcılara sormak istedim. Saatin arayüz fps durumu, malzeme kalitesi ne derecedir? Reebok diye güzel olacağını düşünüyorum, alıp kullananlar var mı veyahutta akıllı saat konusunda bilgili olanlar aydınlatabilir mi?
Kullanan kişilerden gelen bilgiler gelirse ona göre aksiyon alırsın hocam. Böyle kafasından fikir atanlarla hiç bir ürün alamazsınız tereddütte kalırsınız. Ya da daha basiti youtubeden bakabilirsiniz. Fakat ne kadar doğru ne kadar yanlış söylerler bilemem.

Son düzenleme:
Top Bottom