Neler Yeni

[Rehber]Binance pool kazanç

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Furkan Güçlü
Steam
haylascrazy
Selam dostlar bir çoğumuz ethermine 2miners gibi havuzlarda kazım yapıyorduk ödeme yöntemi değiştiği için küçük madenciler olarak zorlanıyoruz bir çoğumuz yeni havuz arayışında binanceyi keşfetti yada billiyordu geçti denedi bir çoğu memun kalırken bir çoğu da memun kalmadı 1-2 TL fark oynuyor diyerek 3 gündür mining için tam anlamıyla binance poola geçtim ve test ettim binance'de kalmayı düşünüyorum. 2 adet kartım var 6700xt ve rtx3080 100.9 mh rtx3080 veriyor 46.50mh ise rx6700xt ortalama 147mh ile kazım yapıyorum 6700xt de bazen miningi kapatıyorum oyun oynuyorum oda geliri etkiliyor binance pool bildiğiniz üzere 24 saatlik ortalamaya göre kazanç veriyor 2miner ethermine gibi havuzlarda kazdığınız kadarını alıyorsunuz hem avantajı hemde dez avantajı var binance havuzunun 24 saat boyunca kesintisiz mining yaparsanız geliriniz 1-2 TL fark ediyor diğer havuzlara arasında. yok ben 6 saat mining yapcam derseniz 24 saatin 6 saatlik ortalamanıza göre para verir oda diğer havuzlardan oldukça düşük bir miktara denk geliyor 5 günlük mining performansını ve ödmesini resim olarak ekliyorum başladığım gün 01.09.2021 66.72 MH/s ortalamaya göre eth ödemesi aldım. 147mh kazmama rağmen gece 3 te para havuzdan onaylanır 5.00 da madencilik cüzdanınıza yatar ordan spot hesabınıza aktarırsınız ondan sonra istediğiniz gibi kullana bilirsiniz. mhs oynama sebebi 6700xt ile arada miningi kapatıp oyun oynuyorum not olarak onuda ekleyeyim .
binancew.png

mutuozenc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
özenç öz
Hocam ben ethermine ile devam ediyorum.

aylık olarak hesapladıgımız da örnek verıyorum 1000TL ethermine bıraktığı yerde binancepoolda ne alırız. Araştırmalarımda Ethermine daha fazla kazandırıyor olarak öğrendim ben. Günlük çekme avantajı dışında gelir olarak ne kadar etki ediyor sizce ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Furkan Güçlü
Steam
haylascrazy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ben ethermine ile devam ediyorum.

aylık olarak hesapladıgımız da örnek verıyorum 1000TL ethermine bıraktığı yerde binancepoolda ne alırız. Araştırmalarımda Ethermine daha fazla kazandırıyor olarak öğrendim ben. Günlük çekme avantajı dışında gelir olarak ne kadar etki ediyor sizce ?
hocam mh/eth olarak belirteyim her ikisinide denedim rtx 3080 ile binancede 0.0023 eth alıyorum etherminede 0.0023 üstünde alıyorum gwei oranına göre gelirim artıyor yada düşüyor binancede belirtiği tutarı yatırıyor borsada şuan sabit olduğu için benim açımdan çok iyi işimi 2 hafta boyunca günlük ödeme göreceği için binance havuzunu seçtim yoksa ayda 1 defa gas ücretinin düşük olduğu zamanda transfer yaparım 3-5dolara maul olur ama arada 5-10 TL gibi ciddi farklar yok ethermine'den örneğin 0.0023 alıyorsam binanceden 0.002250 alıyorum yani amaca göre havuz seçmek aslında en mantıklısı. yani söyle söyleyim etherminede 1000tl alıyorsam 950tl de binanceden alıyorum.

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Bence ethermine binanceden çok daha avantajlı, binancenin tek avantaji günlük ödeme.

Nikneyime

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Kemal Usoğlu
Binance ödediği paradan gwei kesiyor günlük o zaman..!

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
melih
Eterminenin ödeme sistemini iyi incelemek lazım öyle 1 ay sonunda düşük geveiden alırım çok olası değil yaklaşık 1 haftadır 50 gevei de bekliyorum bir türlü ödeme yapmadı çünkü anlık o degere düşmesi yetmiyor anladığım kadarıyla em düşük gevei değerinde uzun süre 30 dk vs kalması gerekiyor sanırım. Yoksa geriye dönük baktığımda 1 gevei ye de düşmüş gün içinde ama ödeme yapmamış.

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Furkan Güçlü
Steam
haylascrazy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eterminenin ödeme sistemini iyi incelemek lazım öyle 1 ay sonunda düşük geveiden alırım çok olası değil yaklaşık 1 haftadır 50 gevei de bekliyorum bir türlü ödeme yapmadı çünkü anlık o degere düşmesi yetmiyor anladığım kadarıyla em düşük gevei değerinde uzun süre 30 dk vs kalması gerekiyor sanırım. Yoksa geriye dönük baktığımda 1 gevei ye de düşmüş gün içinde ama ödeme yapmamış.
zaman sıkıntım yoksa mecburen beklerim ama benim amacım binance pool ile diğer havuzlar arasında fazla bir fark olmadığını belirtmekti. sonuçta yakılan eth ne kadar az olursa gwei oranı düşüyor yada yüksek gwei oranında gelir artıyor gibi durumlar var yada tam tersi olabillir tam hatırlamıyorum hobi olarak madencilik yaptığım için ihtiyacım ne kadarsa o kadar süre madencilik yapıyorum yakında rig kurmayı planlıyorum belki o zaman tam anlamıyla ethermine'ye geçerim daha detaylı şekilde bilgilendirme yaparım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
melih
Anladım sadece olurda etermine sistemini kullanıp direk alabilirim ay sonunda diye düşünürsenler olabilir diye yazdım. Hemen alabiliyorsunuz ama anlık suan 187 gevei mesela yaklaşık 15 dolar istiyor. Bende kızdım zaman problemim olmadığından 50 den cektim 30 gevei ye isterse 5 ay sonra yatırsın cok önemli değil diye bakıyorum duruma. Dediğiniz gibi bencede sürekli aktif olarak kullanan ve gelen rakamı değerlendirmek isteyenler için binance mantıklı aradaki fark nerdeyse yok denilebilecek bir rakam.

babapro21

80+ Bronze
Selam dostlar bir çoğumuz ethermine 2miners gibi havuzlarda kazım yapıyorduk ödeme yöntemi değiştiği için küçük madenciler olarak zorlanıyoruz bir çoğumuz yeni havuz arayışında binanceyi keşfetti yada billiyordu geçti denedi bir çoğu memun kalırken bir çoğu da memun kalmadı 1-2 TL fark oynuyor diyerek 3 gündür mining için tam anlamıyla binance poola geçtim ve test ettim binance'de kalmayı düşünüyorum. 2 adet kartım var 6700xt ve rtx3080 100.9 mh rtx3080 veriyor 46.50mh ise rx6700xt ortalama 147mh ile kazım yapıyorum 6700xt de bazen miningi kapatıyorum oyun oynuyorum oda geliri etkiliyor binance pool bildiğiniz üzere 24 saatlik ortalamaya göre kazanç veriyor 2miner ethermine gibi havuzlarda kazdığınız kadarını alıyorsunuz hem avantajı hemde dez avantajı var binance havuzunun 24 saat boyunca kesintisiz mining yaparsanız geliriniz 1-2 TL fark ediyor diğer havuzlara arasında. yok ben 6 saat mining yapcam derseniz 24 saatin 6 saatlik ortalamanıza göre para verir oda diğer havuzlardan oldukça düşük bir miktara denk geliyor 5 günlük mining performansını ve ödmesini resim olarak ekliyorum başladığım gün 01.09.2021 66.72 MH/s ortalamaya göre eth ödemesi aldım. 147mh kazmama rağmen gece 3 te para havuzdan onaylanır 5.00 da madencilik cüzdanınıza yatar ordan spot hesabınıza aktarırsınız ondan sonra istediğiniz gibi kullana bilirsiniz. mhs oynama sebebi 6700xt ile arada miningi kapatıp oyun oynuyorum not olarak onuda ekleyeyim . Alıntıyı görüntüle
Hocam ben de Rtx 2060 var...
Ve ben BinancePool dan kazmak istiyorum çünkü günlük ödeme veriyor.

Abi ben günde 1:30 saat dinlendirip 1 saat oyun oynayip 15 dk dinlendirip tekrar mining yapmayi düşünüyorum...
Yani bir günde 1:30 saat dinlendirecem.
Yani abi ekran kartına kıyamıyorum.
Bir günde 1:30 saat dinlendirirsem.
Ethermine ye göre ne kadar daha az para alırım?

Cevaplarınız için teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Furkan Güçlü
Steam
haylascrazy
Hocam ben de Rtx 2060 var...
Ve ben BinancePool dan kazmak istiyorum çünkü günlük ödeme veriyor.

Abi ben günde 1:30 saat dinlendirip 1 saat oyun oynayip 15 dk dinlendirip tekrar mining yapmayi düşünüyorum...
Yani bir günde 1:30 saat dinlendirecem.
Yani abi ekran kartına kıyamıyorum.
Bir günde 1:30 saat dinlendirirsem.
Ethermine ye göre ne kadar daha az para alırım?

Cevaplarınız için teşekkürler
Binancede 24 saatlik ortalamaya göre para verir hocam ilk gün 24 saatlik ortalamansi oturması lazım 2 günde geliriniz belli olur test etmeniz gerekli 6700xt yi kapatıp oyun oynuyorum ortalama düşüyor 147 ortalama 140 a felan düşüyor gelirim de ona göre azalıyor paraya acil ihtiyacınız yoksa ethmermine daha mantıklı kazdiginiz kadarını alıyorsunuz.

babapro21

80+ Bronze
Binancede 24 saatlik ortalamaya göre para verir hocam ilk gün 24 saatlik ortalamansi oturması lazım 2 günde geliriniz belli olur test etmeniz gerekli 6700xt yi kapatıp oyun oynuyorum ortalama düşüyor 147 ortalama 140 a felan düşüyor gelirim de ona göre azalıyor paraya acil ihtiyacınız yoksa ethmermine daha mantıklı kazdiginiz kadarını alıyorsunuz.
Ethermine kaç günde veriyor.
Ve verirken para kesiyor mu?
Bence Binance daha mantıklı en azından günlük veriyor ve ona gore karim artar Eth artinca.

Nikneyime

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Kemal Usoğlu
Binance sayfasında her gün 24 saatte bir ne vereceğini yazıyor mesela bugün 1 mh başına 0.00001955 ETH yazıyor.
50 mh kazıyorum çarpı 0.00001955 ETH bugün 50 mh a vereceği 0,00097 ETH
şu an Ethermenidayım ethermine bana şu an size yazarken 0,00098 gösteriyor. ve bu rakamdan gwei düşmeniz lazım.!
burda handikap binance mh a göre hesapladıgı için gün içi aç-kapa yapmamanız lazım hashrate düşmeyecek zaten oturması 2. günü buluyor.
ve birde 24 saat verdiği eth sabit binance ın
ama ethermine da gün içi -/+ değişebiliyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,578
Üyeler
141,315
Son üye
GhtBoss
Top Bottom