Neler Yeni

[Rehber] NFS Most Wanted 2005 1080p (Tam Ekran) yapma

TRG-Onur

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Herkese merhabalar, bugün sizlere bir çoğumuzun eskiden oynadığı NFS MW 2005' i nasıl 1080p (tam ekran) yaparız onu anlatacağım, bu yapacağımız şey tamamen legaldir, orijinal ve korsan olanlarda da çalışmaktadır.

Öncelikle linkini verdiğim siteye giriyoruz, bu sitede aşağıya doğru indiğimiz zaman linkleri görüyoruz, aşağıdaki foto da altını çizdiğim linke tıklıyoruz ve patch dosyası inmeye başlıyor

1.png

2. adım, inen zip dosyasını yeni klasöre atıyoruz, attıktan sonra zip dosyasına sağ tıklayıp içindekileri buraya ayıkla diyoruz
2.png
3.png

3. adım, klasörün içine çıkan dosyaları oyun dosyalarının bulunduğu klasörün içine atıyoruz
4.png

4. adım, artık oyunumuz 1080p (tam ekran) olmuştur, sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz :), oyun içi görüntüler ;
5.png
6.png
7.png

NOT: Bu işlemi yaptıktan sonra üstte gördüğünüz ayna çıkmaktadır.
Edit: Aynayı ayarlardan kapatabilirsiniz.

Son düzenleme:

!ROGStrix!

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Herkese merhabalar, bugün sizlere bir çoğumuzun eskiden oynadığı NFS MW 2005' i nasıl 1080p (tam ekran) yaparız onu anlatacağım, bu yapacağımız şey tamamen legaldir, orijinal ve korsan olanlarda da çalışmaktadır.

Öncelikle linkini verdiğim siteye giriyoruz, bu sitede aşağıya doğru indiğimiz zaman linkleri görüyoruz, aşağıdaki foto da altını çizdiğim linke tıklıyoruz ve patch dosyası inmeye başlıyor

Alıntıyı görüntüle

2. adım, inen zip dosyasını yeni klasöre atıyoruz, attıktan sonra zip dosyasına sağ tıklayıp içindekileri buraya ayıkla diyoruz
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

3. adım, klasörün içine çıkan dosyaları oyun dosyalarının bulunduğu klasörün içine atıyoruz
Alıntıyı görüntüle

4. adım, artık oyunumuz 1080p (tam ekran) olmuştur, sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz :), oyun içi görüntüler ;
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
NOT: Bu işlemi yaptıktan sonra üstte gördüğünüz ayna çıkmaktadır.
Saol kral

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,846
İsim
Akın Taşkan
Mükemmel rehber

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Abdülkadir Demirkol
Bu ekrana gelince oyundan atıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Ekler

• Ekran Görüntüsü (29).png
    Ekran Görüntüsü (29).png
    1 MB · Hit: 245

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,981
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113