Neler Yeni

Resident evil 4 2005 oyun yavaş

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Melis Korkmaz
Instagram
MelisKorkmazki
oyunun 2005 versiyonunu aldım ve oyun yavaş yani mx yüksek galiba. bu genel bi sorunmuş baya kişide oluyormuş sorunun burda çözüleceğini pek sanmıyorum ama yine de yazmak istedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Melis Korkmaz
Instagram
MelisKorkmazki
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyun aşırı eski olduğundan fix modları yüklemen gerek. Aşağıdaki mod oyunun neredeyse her şeyini düzelten ve günümüze uyarlayan güzel bir mod. Yüklersen sorunsuz oynarsın.

teşekkür ederim de ama bunun çalışacağından nasıl emin olalım? oyunun sonuna sadece 2 chapter kaldı ondan hiç bişeyi mahvetmek istemiyorum cözünürlüğü azaltıp oyunu pencereli moda atarak problemi çözdüm ama yine tam ekrana daha iyi olabilirdi...

Hudson51

80+
teşekkür ederim de ama bunun çalışacağından nasıl emin olalım? oyunun sonuna sadece 2 chapter kaldı ondan hiç bişeyi mahvetmek istemiyorum cözünürlüğü azaltıp oyunu pencereli moda atarak problemi çözdüm ama yine tam ekrana daha iyi olabilirdi...

Bu modu bir sürü kişi denediğinden bozacağını zannetmem ama isterseniz save dosyalarınızı yedekleyip deneyin. Yükledikten sonra oyunu nasıl değiştirdiğini ve iyileştirdiğini görünce bence tekrardan başlamak isteyebilirsiniz :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Melis Korkmaz
Instagram
MelisKorkmazki
Bu modu bir sürü kişi denediğinden bozacağını zannetmem ama isterseniz save dosyalarınızı yedekleyip deneyin. Yükledikten sonra oyunu nasıl değiştirdiğini ve iyileştirdiğini görünce bence tekrardan başlamak isteyebilirsiniz :)
Bişey sorucam. Sen bu oyunu oynadın mı yani denedin mi o modu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Melis Korkmaz
Instagram
MelisKorkmazki
Ben oyunu bu modla oynadım, ben oynayınca sorun olmadı ama oyuna yeni başladığımdan save'im de yoktu.
peki modu nasıl buldunuz nereden bulduğunuzun linkini atarsanız sevindirirsiniz beni. Bu arada oyunu bitirdim ama extras kısmı açıldı ordakilere daha başlamadım başlamaya da üşeniyorum biraz

Hudson51

80+
peki modu nasıl buldunuz nereden bulduğunuzun linkini atarsanız sevindirirsiniz beni. Bu arada oyunu bitirdim ama extras kısmı açıldı ordakilere daha başlamadım başlamaya da üşeniyorum biraz

Nexus dan buldum ben. Burası acaip büyük bir mod topluluğu çok iyi de site arayüzü var. Siteye üye olun, mod sayfasında zaten nasıl indirileceği kurulacağı yazıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Melis Korkmaz
Instagram
MelisKorkmazki
Top Bottom