Neler Yeni

Resident Evil 4 alınır mı?

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Arif
Geçen yıl bu zamanlar bir yayıncıdan izledim oyunu belirli bir kısmını hatırlıyor bir kısmını hatırlamıyorum sizce alınır mı? Daha önce izlenmiş olmasına rağmen? 22 dolara farklı tavsiyelere de açığım. Steam hesabıma bakıp oyun önerirseniz sevinirim.

https://steamcommunity.com/profiles/76561199031289935/

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
897
İsim
Furkan Görür
değer. Bana göre RE2 ve RE3 baya iyiydi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
dogukan özaydınlı
kanka en cok tekrar tekrar oynana oyun . kendim için bahsediyorum ve değer alınır

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
dogukan özaydınlı
Reis hikayeli oyunu nasıl tekrar tekrar oynanıyor ki?
yani gündelik hayatta tekrar tekrar yaptığımız onca şey varken güzel oyun olunca tekrarda oynanabiliyor ve tekrar bitirdiğinde elde ettiğin eşyalar hırslandırıyor seni sen kendin oynamaya bilirsin ama en azından hikayesi bakımından bile 1 kere oynayacaksan bile 22 dolara değer

Gorkeemmm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
184
İsim
Gorkem Yavuz
Geçen yıl bu zamanlar bir yayıncıdan izledim oyunu belirli bir kısmını hatırlıyor bir kısmını hatırlamıyorum sizce alınır mı? Daha önce izlenmiş olmasına rağmen? 22 dolara farklı tavsiyelere de açığım. Steam hesabıma bakıp oyun önerirseniz sevinirim.

Ada Wong için alınabilir. Ben RE3'ü Jill için almıştım pişman değilim :) . NOT: (Dolara geçmeden önce sanırım 87 tl ye indirimde almıştım diye hatırlıyorum.)

leoumutjr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Yusuf Karayer

A.Arif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Arif
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Remastered zaten alınır.
Remastered değil hocam remake ama bunun bir alınma sebebi olacağını düşünüyorum zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

yani gündelik hayatta tekrar tekrar yaptığımız onca şey varken güzel oyun olunca tekrarda oynanabiliyor ve tekrar bitirdiğinde elde ettiğin eşyalar hırslandırıyor seni sen kendin oynamaya bilirsin ama en azından hikayesi bakımından bile 1 kere oynayacaksan bile 22 dolara değer
Yok hocam zaten dediğim gibi daha önceden izlediğim için oyundaki çoğu şeyi biliyorum. Buna rağmen alınır mı o kafamı karıştırıyor.

Ahmet Kocar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
Ahmet Kocar
Konuma bakın beyler 20 liraya harika oyun önerdim sizlere.

leoumutjr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Yusuf Karayer
Remastered değil hocam remake ama bunun bir alınma sebebi olacağını düşünüyorum zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok hocam zaten dediğim gibi daha önceden izlediğim için oyundaki çoğu şeyi biliyorum. Buna rağmen alınır mı o kafamı karıştırıyor.
Kanka kusura bakma Remake yazacaktım :D

Loading...

80+ Silver

Ben hesap aldım direk öyle oynadım.
Gayet güzeldi Geceleri fena sarıyordu.( Oyun ile bilgim sadece : Re4'ün eskisini oynamıştım biraz o kadar. )
Fiyattan bağımsız Alınır mutlaka.

Son düzenleme:
Top Bottom