Neler Yeni

Öneri Resident Evil Village Alınır mı?

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,624
İsim
MehmedVII
Öncelikle RE 7 oynamadığımı söyleyim. Hikayeleri bağlantılı diye biliyorum ama ne düzeyde bilmiyorum. Hayatımda ilk kez korku-gerilim RE2 bitirmiştim geçen sene, bugün yarın da 3'ü bitirecem. DLC'ler alınır mı? Alınırsa hangileri?

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Kağan UĞURLU
Öncelikle RE 7 oynamadığımı söyleyim. Hikayeleri bağlantılı diye biliyorum ama ne düzeyde bilmiyorum. Hayatımda ilk kez korku-gerilim RE2 bitirmiştim geçen sene, bugün yarın da 3'ü bitirecem. DLC'ler alınır mı? Alınırsa hangileri?
Re4 oynamalısın bu seriden sonra.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,624
İsim
MehmedVII
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

kaan0513

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
Kağan UĞURLU
  • Beğen

Ahmetycsy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve oyunlar hakkında her şey , Bilgisayar, teknoloji
Hikayeleri bağlantılı Village direkt devamı 7. oyunun, o yüzden önce 7. oyunu ve DLC'lerini sonra Village ve Winters Expansion DLC'sini oynayın. Bu pakette hepsi mevcut fiyat 22.19 dolar. Bu iki oyun ve DLC'leri için değebilecek bir fiyatta bence.

• Beğen

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,624
İsim
MehmedVII
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hikayeleri bağlantılı Village direkt devamı 7. oyunun, o yüzden önce 7. oyunu ve DLC'lerini sonra Village ve Winters Expansion DLC'sini oynayın. Bu pakette hepsi mevcut fiyat 22.19 dolar. Bu iki oyun ve DLC'leri için değebilecek bir fiyatta bence.

Para yok hocaaa. Epic indirimlerini bekleyip başka oyun almak daha mantıklı gibi

Top Bottom