Neler Yeni

Resim öğretmenliği okumak mantıklı mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
enes berat değirmenci
Merhaba iyi günler öncelikle direk konuya girim 12. Sınıf EA öğrencisiyim meslek konusunda oldukça kararsızım annem ve resim öğretmenim bana işte resimde yeteneğin var resim öğretmenliği niye okumuyorsun diye sorup duruyorlar ama ben dediğim gibi meslek konusunda oldukça kararsızım avukatlık istiyordum ülkedeki avukat sayısı piyasa belli diğer meslekler sıkıntı EA da bildiğiniz ileri yönde sıkıntı çıkarmayacak meslek var mı yada resim konusundan ilerlemeli miyim bilemiyorum açıkta kalırım diye korkuyorum yardım ederseniz sevinirim

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,285
İsim
Oğuz
Çizgi Film ve Animasyon oku tavsiyedir

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Sercan GÖKALP
Merhaba iyi günler öncelikle direk konuya girim 12. Sınıf EA öğrencisiyim meslek konusunda oldukça kararsızım annem ve resim öğretmenim bana işte resimde yeteneğin var resim öğretmenliği niye okumuyorsun diye sorup duruyorlar ama ben dediğim gibi meslek konusunda oldukça kararsızım avukatlık istiyordum ülkedeki avukat sayısı piyasa belli diğer meslekler sıkıntı EA da bildiğiniz ileri yönde sıkıntı çıkarmayacak meslek var mı yada resim konusundan ilerlemeli miyim bilemiyorum açıkta kalırım diye korkuyorum yardım ederseniz sevinirim
Ben de zamanında aynı ayrıma düştüm resim öğretmenliği okumadığım için pişmanım. Atanamam falan diye düşündüm ama hata etmişim

Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
enes berat değirmenci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de zamanında aynı ayrıma düştüm resim öğretmenliği okumadığım için pişmanım. Atanamam falan diye düşündüm ama hata etmişim
Öğretmen olan kuzenlerime sordum onlarda atanamazsın okuma tarzı şeyler dediler ama kafam daha da karıştı gerçekten

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
595
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Resim seviyorsan bence okumalısın ama yanında dijital ortam içinde bir şeyler öğrenmelisin bence (blender,photoshop vb ) öğretmenlik yaparken bol vaktin olacaktır zaten

Bilgisayar üzerinden çizime de yönelebilirsin bilgisayardan işini yapabilmek kadar rahatı yoktur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,903
Üyeler
157,446
Son üye
eniskaraman
Top Bottom