Neler Yeni

Resim sınavı olmayı unuttum

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Fettah Özalp
2 resimden 50 şer puan veriyordu hoca 1. Resmi yaptım 2.resmin olduğu gün gelmedim okula resim dersi olduğunu unuttum hoca 50 mi girer resim gibi bir dersten 50 almak istemem bu sene obp puanı çok önemli benim için obp ile bir liseye gireceğim
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 resimden 50 şer puan veriyordu hoca 1. Resmi yaptım 2.resmin olduğu gün gelmedim okula resim dersi olduğunu unuttum hoca 50 mi girer resim gibi bir dersten 50 almak istemem bu sene obp puanı çok önemli benim için obp ile bir liseye gireceğim
Yada gostersem kabul eder mi? kafam baya karışık obp puanı çok düşecek lise bitti artık o zaman

omer_34

80+ Silver
hocam o gün okula gelemedim kabul ederseniz getireyim vs de eğer kabul etmezse ailen dilekçe yazıp belki tekrar girmeni sağlayabilir ( okula gitmemesinin bir sebebi var ama açıklamak istemiyoruz gibisinden)

Mevsim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
Fettah Özalp
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam o gün okula gelemedim kabul ederseniz getireyim vs de eğer kabul etmezse ailen dilekçe yazıp belki tekrar girmeni sağlayabilir ( okula gitmemesinin bir sebebi var ama açıklamak istemiyoruz gibisinden)
Ağa 2 dk sini almaz bi bakacak 2 not tutacak bitti zaten resimden 50 alayım okulu bırakırım surda lise sınavı var kariyerimi omu belirleyecek

omer_34

80+ Silver
Ağa 2 dk sini almaz bi bakacak 2 not tutacak bitti zaten resimden 50 alayım okulu bırakırım surda lise sınavı var kariyerimi omu belirleyecek
hedefin ilk 1000 değilse 50 alman herşeyi bitirmez korkma. etkilemesine etkiliyor ama 50 alınca her şey mahvolacak gibi düşünme katsayısı düşük ders zaten. hocaya sor kabul eder muhtemelen

eyupefe3

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,871
İsim
eyup efe
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları - İşlemci
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yada gostersem kabul eder mi? kafam baya karışık obp puanı çok düşecek lise bitti artık o zaman
Hocan forumda şuan konuyu okuyor sanki ? Gelmediysen gittiğin gün gösterirsin işte,kimse burda kesin bir cevap veremez.

Top Bottom