Neler Yeni

Resimdeki sistem 48 Bin TL'ye alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
İlker Gül
sistem.png

Arkadaşlar bu sistem 48 bin TL eder mi? Eğer ekran kartını MSİ yerine Inno3d olarak alırsam 44 bin TL'ye düşüyor lakin markadan taviz vermek istemiyorum düşünceleriniz neler?

emo38

80+
Piyasaya şuan çok aşina değilim ama bu fiyata 4070Ti'li r5700x'li bir PC toplanmaz mıydı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
İlker Gül
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Piyasaya şuan çok aşina değilim ama bu fiyata 4070Ti'li r5700x'li bir PC toplanmaz mıydı?
Büyük ihtimal toplanabilir hocam. Lakin ekran kartı marka olarak galax, inno3d, palit gibi marka olursa toplanabiliyor yukarıda da belirttiğim gibi markadan taviz vermek istemedim. Asus veya Msi tercih etmek istiyorum. Belki yanlış bir düşüncedeyimdir daha önce o markaları hiç kullanmadığım için.

burakdiA

80+
PcHocası Goat sistemi bekleyin derim. Fiyat ortalamanın bi tık üstü gibi geldi bana.

emo38

80+
Büyük ihtimal toplanabilir hocam. Lakin ekran kartı marka olarak galax, inno3d, palit gibi marka olursa toplanabiliyor yukarıda da belirttiğim gibi markadan taviz vermek istemedim. Asus veya Msi tercih etmek istiyorum. Belki yanlış bir düşüncedeyimdir daha önce o markaları hiç kullanmadığım için.
Marka algısı yapmamak gerek bence. 👍🏻

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Fırat divitci
Alıntıyı görüntüle
Arkadaşlar bu sistem 48 bin TL eder mi? Eğer ekran kartını MSİ yerine Inno3d olarak alırsam 44 bin TL'ye düşüyor lakin markadan taviz vermek istemiyorum düşünceleriniz neler?
Sistem güzel çok fazla insana önerdiğim sistem. Ekran kartını inno3d olan yap o kesinlikle ventus modelden daha iyi değerler veriyor.
Ramleri çok az bir değerle cl30 yap.

burakdiA

80+
Top Bottom