Neler Yeni

Resize bar Aktif Edince Fps düşüyor

Krehman99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Rahman Hasimov
Selam herkese ben bilgisayarı yeni topladım .
Sistemim
İşlemci: And Ryzen 5 3600 3.6 GHz
Ana Kart : ASRock B450 hdv r4.0
Ramlar: Kingston Furry 16 Gb 3200 MHz
Ekran kartı: Rx 6500 Xt 4gb
Sıvi Soyutma: Cool moon 240 Cpu
Şimdi sorun şundan ibaretdir
Şimdi bilgisayarımı yeni aldım ben 1 aydır kullaniyorum oyunlarda ve bazı uyğulamalarda
ani donup kalıp və bilgisayar kəndini restart yapiyor ( Ben bu Problemi çozdum ASRock bios ayarlarında resize bar teknolojisini kapatdim bilgisayar daha stabil ve fps da gelecekten büyük artış olduğunu Farketdim )
Şimdi Soruya geçelim
(Amd- nin çıkarmıs olduğu bu resize bar teknolojisi niye Boyle çalişiyor resize bar Aktif Edince katı darboğazla uraşıyorum

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Aynı durum benim R5 3600 ve Gigabyte B450 anakartımdada olmuştu resize bar ile bazı oyunlarda drop yiyordum. 3600 desteklemiyordu sanırım yada B450 anakarttan yana bir sıkıntı var ama teknolojiyi tam desteklemiyor olabilirler, destekleyen donanımları hatırlamıyorum şuan. Ama kapalı kullanın daha stabil şekilde devam.

The Semih

80+ Silver
Selam herkese ben bilgisayarı yeni topladım .
Sistemim
İşlemci: And Ryzen 5 3600 3.6 GHz
Ana Kart : ASRock B450 hdv r4.0
Ramlar: Kingston Furry 16 Gb 3200 MHz
Ekran kartı: Rx 6500 Xt 4gb
Sıvi Soyutma: Cool moon 240 Cpu
Şimdi sorun şundan ibaretdir
Şimdi bilgisayarımı yeni aldım ben 1 aydır kullaniyorum oyunlarda ve bazı uyğulamalarda
ani donup kalıp və bilgisayar kəndini restart yapiyor ( Ben bu Problemi çozdum ASRock bios ayarlarında resize bar teknolojisini kapatdim bilgisayar daha stabil ve fps da gelecekten büyük artış olduğunu Farketdim )
Şimdi Soruya geçelim
(Amd- nin çıkarmıs olduğu bu resize bar teknolojisi niye Boyle çalişiyor resize bar Aktif Edince katı darboğazla uraşıyorum
Driver dan SAM ayarını aktif ettin mi ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,964
Üyeler
147,806
Son üye
Nightt01
Top Bottom