Neler Yeni

Riot Çalışanı İle Nasıl İletişime Geçerim

alex jensen

80+ Silver
arkadaşlar selam 2 hafta önce valorantta 3.partiden ban yedim yan hesabımdan 2 haftadır kaldırmaya uğraşıyorum fakat oto mesaj spawn atıyorlar şimdi başka bir riot hesabı açıp ordan ticket attım fakat çok ümidim yok riotta çalışan biriyle nasıl konuşabilirim

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,891
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,848
İsim
İbrahim
arkadaşlar selam 2 hafta önce valorantta 3.partiden ban yedim yan hesabımdan 2 haftadır kaldırmaya uğraşıyorum fakat oto mesaj spawn atıyorlar şimdi başka bir riot hesabı açıp ordan ticket attım fakat çok ümidim yok riotta çalışan biriyle nasıl konuşabilirim
kanka hatrına açacak halleri yok
oto mesaj alıyorsan iş işten geçmiştir bence çok uğraşma

Atmacale

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Kemal
hile kullanıp ban yiyorsun yan hesabında normal olarak ip bandan banlanıyor ve kaldırmaya mı çalışıyorsun , hak yemicektin güzel kardesim :)) keşke anakart ban atsalardı

ÖmerS

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Ömer SARLUGİL
hile mi kullandın

TİTAN.

80+ Platinum
Kanka bilet atabilirsin

alex jensen

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka bilet atabilirsin
Biletlere bakmiyorlar dedim ya otomatik mesaj atiyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

hile mi kullandın
Hayır

hile kullanıp ban yiyorsun yan hesabında normal olarak ip bandan banlanıyor ve kaldırmaya mı çalışıyorsun , hak yemicektin güzel kardesim :)) keşke anakart ban atsalardı
Kardeşim fiziksel sorunların var mi hile kullanmadim kullansam ***** gibi gelip burda ağlamam zaten ip ban degil hwid ban attilar yani anakart harddisk gibi parcalara attiklari ban evet kaldirmaya calisiyorum cunku bilgisayarimda hile veya valoranttan ban sebebi gerektirecek bir 3.parti yazilim yok

alex jensen

80+ Silver
Yanlışın var 7 yıldır lol oynuyorum ve yaklaşık 1 yıldırda valo biletlere otomatik mesaj atan 1 tane insana denk gelmedim
Ss atim istersen
Screenshot_2022-08-01-12-19-39-04_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Ss atim istersen
Screenshot_2022-08-01-12-19-39-04_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
Bu ilk ticketima attigi cevap diger ticketlarima da bilgi verildi diyip kapadilar yine oto mesaj yani

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,891
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Birincisi normal şekilde ismi olan hiçbir destek elemanı otomatik cevap vs. değildir.
Adamların herkese teker teker farklı farklı maalesef diye mesaj yazacak hali yok ya, ZenDesk'in hazır cevaplarını kullanıyorlar.
Mevcut hesabın da kalıcı olarak gitti zaten, geri gelemez.
Tek yapabileceğin şey EĞER GERÇEKTEN BİR YANLIŞLIK SONUCU BAN YEDİYSEN itirazda bulunmak, ki o suçsuz ban yeme zamanları da geride kaldı.
Eğer adamlar hayır diyorsa hayır, zaten hesabın gitmiş, 3 ay bekle yeni hesaptan başla. Yapabileceğin bir şey yok.

Shaco

80+ Bronze
Ekran Alıntısı.JPG

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
646
İsim
Adem Türk
riot ban kaldırmıyor tabi yanlışlıkla atılmamışsa. ticket atıcaksın

Top Bottom