Neler Yeni

RK ROYAL KLUDGE RK96 RGB Limited Ed alınır mı

Garipbirfizikci

80+ Bronze
Bütçe
5000
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,779
İsim
Murat Orhan
Asus gibi markalara para vermek istemiyorum

RK ROYAL KLUDGE RK96 RGB Limited Ed,%90'e denk geldim​

Aradığıma en yakın bu ürünü bulabildim tuşlar arası mesafe az tuş renkleri farklı, bir de rf/bt çalışma süreleri bilgilerine ulaşamadım,

Bu ürün alınır mı? daha iyisini önerecek var mıdır?
%90-100 wifi/rf/bt rgb'li klavye arıyorum
@freygasm

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,311
İsim
yusuf ecer
Asus gibi markalara para vermek istemiyorum

RK ROYAL KLUDGE RK96 RGB Limited Ed,%90'e denk geldim​

Aradığıma en yakın bu ürünü bulabildim tuşlar arası mesafe az tuş renkleri farklı, bir de rf/bt çalışma süreleri bilgilerine ulaşamadım,

Bu ürün alınır mı? daha iyisini önerecek var mıdır?
%90-100 wifi/rf/bt rgb'li klavye arıyorum
Sakın alma :D O fiyata manyetik switchli aluminyum kasalı m1he alabiliyorsun. Kargo+vergi dahil 5250tl https://www.monsgeek.com/product/m1-he-full-assembled/ mükemmel klavye 3gün önce ben de aldım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer tam boyda kararlı iseniz ona uygun bir ürün atabilirim.

Son düzenleme:

Garipbirfizikci

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
96 veya 100'de kararlıyım, tercih kriterimden bahsetmek gerekirse asus 4700 rk96 3100 tl asusta tuşlar dipdibe ve uygulaması sıkıntı ve aynı özellikler rk96'da var diye royal i tercih ederim, tam boy bir ses tuşu rgb varsa da siyah tuş yoksa hyperx tuş takımım var + soketli

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,311
İsim
yusuf ecer
96 veya 100'de kararlıyım, tercih kriterimden bahsetmek gerekirse asus 4700 rk96 3100 TL asusta tuşlar dipdibe ve uygulaması sıkıntı ve aynı özellikler rk96'da var diye royal i tercih ederim, tam boy bir ses tuşu rgb varsa da siyah tuş yoksa hyperx tuş takımım var + soketli
kargo+vergi dahil 4.5a geliyor. QMK desteği var, yani tüm yazılımlar ile kontrol edebilirsin. Full aluminyum kasa+hotswappable+bebek gibi de sesi var ve istediğiniz gibi tam boy. Alabileceğiniz en premium kasalardan. Switch+keycaps 5600e falan gelir. Bütçeniz yüksek diye alabileceğiniz en iyi ürünü önerdim. Fiyat yüksek geldiyse bütçeniz dahilinde daha da uygun ürünler önerebilirim.

Garipbirfizikci

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kargo+vergi dahil 4.5a geliyor. QMK desteği var, yani tüm yazılımlar ile kontrol edebilirsin. Full aluminyum kasa+hotswappable+bebek gibi de sesi var ve istediğiniz gibi tam boy. Alabileceğiniz en premium kasalardan. Switch+keycaps 5600e falan gelir. Bütçeniz yüksek diye alabileceğiniz en iyi ürünü önerdim. Fiyat yüksek geldiyse bütçeniz dahilinde daha da uygun ürünler önerebilirim.
Siyahı stokta yok :'(

freygasm

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,311
İsim
yusuf ecer
Siyahı stokta yok :'(
Aluminyumun ana rengi silver olduğu için basit bir spray boya ile siyah yapabilirsiniz :) Hem silver ileride tuş takımı almak isterseniz her şeye uyumlu olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.whatgeek.com/products/monsgeek-mg108w-wireless-diy-kit?variant=44050761646333 Siyah isterseniz de GAINSWG12 kodu ile 57 dolara gelir, keycaps+switchler birlikte topla 90dolar falan tutar ama bu aluminyum değil.

Son düzenleme:
Top Bottom