Neler Yeni

Rockstar Games Launcher Açılmıyor.

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Anonim Ankh
Sürekli bu hatayı alıyorum, Rockstar Games Kütüphane Hizmetinin başlatılmadığını söylüyor, hizmetlerden ve sistem yapılandırmasından bakıyorum ama öyle bir şey yok, sadece programı açarken ekranı karartıp izin penceresi geliyor, izin veriyorum ve hizmet görünür hale gelip başlatılıyor diyor ama ne tetikliyor bilmiyorum ama az sonra durduruluyor diyor ve hizmet duruyor. Sonrasında tekrar başlatmak için izin istiyor yine izin veriyorum ama yine bir şey tetikliyor ve hizmet durdurulmaya başlıyor. Böyle böyle kısır döngüye giriyor ve bu yüzden açılmıyor. Nasıl çözerim.

1709848654131.png

1709848659410.png

Mr.Reggio

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Buğra Can Reggio
Denenebilecek neredeyse bütün seçenekleri denedik fakat sorunu çözen tek şey vpn ile bağlanmak oldu, sanırsam problem Türkiye ile alakalı :)

semavi7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Burçhan Gürses
Vpn ile açılıyor. Müsait zamanda modemi resetleyip denicem.

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Anonim Ankh
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vpn ile açılıyor. Müsait zamanda modemi resetleyip denicem.
Ben de dün modemi ve routerı resetleyip denemiştim ama sonuç vermemişti, şimdi vpn ile deneyeceğim bakalım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

VPN ile bir kere açtım programı, artık VPN'siz de girilebiliyor şu an.

Son düzenleme:

feveran06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
batuhan uncu
Ben de dün modemi ve routerı resetleyip denemiştim ama sonuç vermemişti, şimdi vpn ile deneyeceğim bakalım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

VPN ile bir kere açtım programı, artık VPN'siz de girilebiliyor şu an.
Dostum hangi vpn ile başardın ben geceden beri deniyorum hiç bir sorun işe yaramadı vpn ile denemedim tavsiyen hangi program

Shyankh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
506
İsim
Anonim Ankh
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostum hangi vpn ile başardın ben geceden beri deniyorum hiç bir sorun işe yaramadı vpn ile denemedim tavsiyen hangi program
Kaspersky Premium vardı bende, onunla Bulgaristan'a bağlandım. Ama VPN VPN'dir, program fark edeceğini düşünmüyorum, sizde başka bir sorun olabilir.

feveran06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
batuhan uncu
Kaspersky Premium vardı bende, onunla Bulgaristan'a bağlandım. Ama VPN VPN'dir, program fark edeceğini düşünmüyorum, sizde başka bir sorun olabilir.
Kaspersky Premium ile sorunu çözdüm gerçekten gece boyu her şeyi denedim tek çözüm bu belli ki türkiye sunucularında bir sıkıntı var.

EDIT: Bu arada diğer yazdığınız konu ile ilişkin rockstar games launcher da oyunum epic games kütüphanesinde olmasına rağmen gözüküyor satın al demiyor bilginize.

semavi7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Burçhan Gürses
Vpn ile bir kere açın sonra kapatın bir daha vpn ye ihtiyaç duymayacaksınız.

Top Bottom