Neler Yeni

Yardım Rog Strix 6750xt değişim hk.

ramcoloji

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
RAMAZAN PANCAREKEN
Herkese Selamlar,
17.03.2023 tarihinde @Ckribrahim hocamın tavsiyesi ile İncehesap üzerinden özelleştirme ile almış olduğum hazır sistem içerisindeki Rog Strix 6750xt ekran kartımdaki aşırı cw sorunu yüzünden ve psu'daki sorun yüzünden sistemi komple tekrar yollamıştım. Asus tarafından yapılan incelemede değişim kararı çıktı ama incehesap ellerinde aynı üründen olmadığı gerekçesiyle farklı bir kart seçmemi istiyor. İade seçeneği de var ama fatura bedeli 5800 + kdv göründüğü için ben onu istemiyorum. İncehesap, istediğim modelleri mail atmamı ellerinde varsa ona göre yönlendireceklerini söylediler. Ama üst kart seçersem de fiyat farkı çıkacağını söylediler. Nvidia ve Amd fark etmez rog 6750xt ekran kartı yerine fiyat farkı çıkmadan hangi kartı seçmeliyim sizce? Ve ya nasıl bir yol izlemeliyim?
Rog Strix 3060ti
Rog Strix 3070
Msi Suprim x 3060ti
Msi Suprim x 3070
Msi Gaming trio x 3060ti
Rog Strix 6800
Asus tuf 3070
Bu kartlar bendeki rog 6750xt'ye denk midir? Önerileriniz nedir?
Teşekkürler şimdiden.

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
ROG Strix RX 6800 seçilmeli kesinlikle. Senin kartın üst versiyonu o. Diğer kartlar ya senin karttan daha düşük ya da benzer. Ne kadar para istiyorlar ona?

Kemo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
Kamil Tutal
Rog strix 6800 veya msı suprim x 3070 seçerdim ben olsam

ramcoloji

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
RAMAZAN PANCAREKEN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ROG Strix RX 6800 seçilmeli kesinlikle. Senin kartın üst versiyonu o. Diğer kartlar ya senin karttan daha düşük ya da benzer. Ne kadar para istiyorlar ona?
Bu seçenekler tamamen benim aklımda olanlar. Büyük ihtimalle buna da elimizde yok diyecekler. Web siteleri üzerinden baktığımda bu yazdılarımın neredeyse tamamı stokta yok olarak görünüyor. Telefonla aradığımda siz yazın hazır sistemde filan varsa onu yollarız demişlerdi. Buna da yok derlerse 2. seçenek ne olsun hocam?

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,657
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
değişim geldiyse alt model veremezler 1 2. olarakta ekran kartının bir üst modelini fark almadan göndermek durumundalar normalde hocam

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Herkese Selamlar,
17.03.2023 tarihinde @Ckribrahim hocamın tavsiyesi ile İncehesap üzerinden özelleştirme ile almış olduğum hazır sistem içerisindeki Rog Strix 6750xt ekran kartımdaki aşırı cw sorunu yüzünden ve psu'daki sorun yüzünden sistemi komple tekrar yollamıştım. Asus tarafından yapılan incelemede değişim kararı çıktı ama incehesap ellerinde aynı üründen olmadığı gerekçesiyle farklı bir kart seçmemi istiyor. İade seçeneği de var ama fatura bedeli 5800 + kdv göründüğü için ben onu istemiyorum. İncehesap, istediğim modelleri mail atmamı ellerinde varsa ona göre yönlendireceklerini söylediler. Ama üst kart seçersem de fiyat farkı çıkacağını söylediler. Nvidia ve Amd fark etmez rog 6750xt ekran kartı yerine fiyat farkı çıkmadan hangi kartı seçmeliyim sizce? Ve ya nasıl bir yol izlemeliyim?
Rog Strix 3060ti
Rog Strix 3070
Msi Suprim x 3060ti
Msi Suprim x 3070
Msi Gaming trio x 3060ti
Rog Strix 6800
Asus tuf 3070
Teşekkürler şimdiden.
Fiyat farkı çıkmıyorsa RTX 3070 ROG yada SUPRIM. Sor onlar sana söyler şu kadar fark çıkıyor bu kadar çıkıyor diye.

ramcoloji

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
RAMAZAN PANCAREKEN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fiyat farkı çıkmıyorsa RTX 3070 ROG yada SUPRIM. Sor onlar sana söyler şu kadar fark çıkıyor bu kadar çıkıyor diye.
Atacağım mailde 3060ti'lerden hiç bahsetmeyim ozaman. Bir de fark ödemek istemiyorum ben. Hazır sistem almışım 1 saat bile kullanmadan yollamak zorunda kaldım ve 1 aydır ortada yok sistem.
Birde rog yok fark almadan xfx 6750xt filan gönderelim demezler demi. Aynı model rog yoksa üst model rog istiyorum diye diretebilir miyim?

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
6800 daha iyi değilmi hocam birde rog serisi ama nvida alacaksa bilemem
Üst model diye fark çıkartırlar gereksiz yere. Yazdıklarıma çıkmayabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Atacağım mailde 3060ti'lerden hiç bahsetmeyim ozaman. Bir de fark ödemek istemiyorum ben. Hazır sistem almışım 1 saat bile kullanmadan yollamak zorunda kaldım ve 1 aydır ortada yok sistem.
Birde rog yok fark almadan xfx 6750xt filan gönderelim demezler demi. Aynı model rog yoksa üst model rog istiyorum diye diretebilir miyim?
Kendileri söylemiş zaten üst model olursa fark çıkar diye. 6800 olursa 2 3k fark koyarlar. Direk 3070 lerden birini iste. ROG veya SUPRIM 3070 olur de geç.

ramcoloji

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
245
İsim
RAMAZAN PANCAREKEN
Üst model diye fark çıkartırlar gereksiz yere. Yazdıklarıma çıkmayabilir.

Kendileri söylemiş zaten üst model olursa fark çıkar diye. 6800 olursa 2 3k fark koyarlar. Direk 3070 lerden birini iste. ROG veya SUPRIM 3070 olur de geç.
Tam olarak üst model seçersen fiyat farkı çıkartırız demediler ama ima ettiler. Nvdia tarafından da seçebilirsin dedileri, ben de neye göre baz alacacağımı sordum güç olarak mı fiyat olarak mı kıstas alınacak ya seçeceğim daha üst model derseniz dedim, ona göre fiyat çıkarsa size cevap verirler dedi.

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
Tam olarak üst model seçersen fiyat farkı çıkartırız demediler ama ima ettiler. Nvdia tarafından da seçebilirsin dedileri, ben de neye göre baz alacacağımı sordum güç olarak mı fiyat olarak mı kıstas alınacak ya seçeceğim daha üst model derseniz dedim, ona göre fiyat çıkarsa size cevap verirler dedi.
1- RX 6800
2- RTX 3070 ROG
3- RTX 3070 Suprim yap.
3ünden biri olur.

c4s3rakun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
53
İsim
Yağmur yıldırım
Herkese Selamlar,
Rog Strix 3060ti
Rog Strix 3070
Msi Suprim x 3060ti
Msi Suprim x 3070
Msi Gaming trio x 3060ti
Rog Strix 6800
Asus tuf 3070
Teşekkürler şimdiden.
3060 ve ti modeli düşük 3070 de düşük rog atarız 6809 tercih edebilirsiniz fakat kendi görüsünüz yinede

3060 ve ti modeli düşük 3070 de düşük rog atarız 6809 tercih edebilirsiniz fakat kendi görüsünüz yinede
Rog strix 6800

Top Bottom