Neler Yeni

ROG STRIX GO 2.4 KULAKLIK ALINIR MI ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Sametcan Türk
Arkadaşlar kulaklığımı değiştirmek istiyorum kablosuz bir kulaklık arıyorum sizce bu kulaklık alınır mı bir sıkıntı yaşar mıyım arada bir fps oyunları da oynuyorum bir sıkıntı çıkarır mı.

Thee7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Muhammed
Arkadaşlar kulaklığımı değiştirmek istiyorum kablosuz bir kulaklık arıyorum sizce bu kulaklık alınır mı bir sıkıntı yaşar mıyım arada bir fps oyunları da oynuyorum bir sıkıntı çıkarır mı.

Alma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok kırılma likayeti var yoksa güzel kulaklık

shadlerss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Alperen
İtopyada mı bir sitede hediye ediyorlardı bunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Sametcan Türk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkürler arkadaşlar bende biraz araştırma yaprım kulak pedlerinde çok cabuk soyulma oluyormuş ve dediğiniz gibi kırılma yapıyormuş

Voisxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Voisxe
Ben aldım memnunum, yorumlara baksaydım almazsam herhalde, işlevselliğini sevdim, boşa kablolu kullanmışım bu zamana kadar, ps5te telefonda pcde kullanabiliyorsun, mikrofonu tak çıkar olması güzel, kibar ve şık, hafif, telefonda mikrofonu takılı değilken de konuşabiliyorum, sonra sarjı bitti diyelim, tak kabloyu oyununu oyna, sarj etmeyi bekleme.
Olsaydı iyi olurdu dediğim şeyler bluetooth, aşırı yüksek ses, güven verici materyal hissi.
Bundan daha iyi kablolu kulaklığım var yüzüne bakmıyorum, kesinlikle kablosuz al.

dacari1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Osman Aydoğmuş
Ben aldım memnunum, yorumlara baksaydım almazsam herhalde, işlevselliğini sevdim, boşa kablolu kullanmışım bu zamana kadar, ps5te telefonda pcde kullanabiliyorsun, mikrofonu tak çıkar olması güzel, kibar ve şık, hafif, telefonda mikrofonu takılı değilken de konuşabiliyorum, sonra sarjı bitti diyelim, tak kabloyu oyununu oyna, sarj etmeyi bekleme.
Olsaydı iyi olurdu dediğim şeyler bluetooth, aşırı yüksek ses, güven verici materyal hissi.
Bundan daha iyi kablolu kulaklığım var yüzüne bakmıyorum, kesinlikle kablosuz al.
şarjı ne kadar gidiyor hocam ortalama ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Sametcan Türk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kararsız kaldım bende kablosuz kulaklık istiyorum ama bütçeme göre yok gibi

Voisxe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Voisxe
kararsız kaldım bende kablosuz kulaklık istiyorum ama bütçeme göre yok gibi
Aşırı beklentin yoksa bu kulaklıkta beğenmeyeceğin şey şudur düşürsem kırılırsa parama yazık olur mu düşüncesi yoksa ped filan değişir çok problem değil, ben almanı tavsiye ederim, sadece dikkatli kullanmanı ve type c dongleyi kaybetmemeni öneririm, kendine güvenmiyorsan bütçeyi arttır ya da kablolu al.
Fiyat hatasıyla bunu aldım, sıfır kapalı kutu 2 yıl hepsiburada garantili, 1400 TL'ye bundan iyisini bulamazsan bana yazabilirsin.

Top Bottom