Neler Yeni

Çözüldü✓ Asus Rog Strix GO 2.4 USB-C (alınır mı?)

Owlore

80+
komiklik bir durum değil aslında, kulaküstü pek kullanmadım ama kablosuz kulakiçi kulaklık deneyimlerimde ufakta olsa geçikmeler vardı ve iyi bir fps oyuncusunun rahatça fark edeceği kadar da belli oluyordu
Mesaj otomatik birleştirildi:

ve ben sadece kendi önerimi söyledim alacak kişi ne isterse onu alır
Kablosuzlarda 2.4 dongle var mıydı? Yoksa BT mi kullanıyordunuz hocam BT'lerin hepsinde var

kırmızışarapp

80+ Silver
ikisinin de aynı frekansı kullandığının farkında mısın
Aynı frekans olabilir ama aynı teknoloji değiller bile. Kısacası aynı şey değiller. Araştır boş yapma xd

HipsterZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Melihcan sağdıç
kulaklığı aldım 1 haftadır kullanıyorum tek sorun 7.1 de iken müzik dinleyince ses kalitesi düşüyor kulaklık pedleri gayet yumuşak kalitesini hissetiriyor ama aman aman bir kulaklık değil 2 k için fiyat performans şarj konusunda baya iyi hızlı doluyor baya da kullanıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

kulaklığı aldım 1 haftadır kullanıyorum tek sorun 7.1 de iken müzik dinleyince ses kalitesi düşüyor kulaklık pedleri gayet yumuşak kalitesini hissetiriyor ama aman aman bir kulaklık değil 2 k için fiyat performans şarj konusunda baya iyi hızlı doluyor baya da kullanıyorum
tek sorunu jak girişi ile mikrofon girişi yakın bazen söktüğüm de takarken karıştırıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,452
Üyeler
156,492
Son üye
merababenberat
Top Bottom