Neler Yeni

rotring 300 mü 500 mü

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Bozulmuyor o kalem anasını ağlattım ben 5 yıldır kullanıyom ucu yamuldu elimle hemen hemen düzelttim sorunsuz çalışıyor maşallahı var
Mesaj otomatik birleştirildi:

500 al boşver 300 ü alışırsın grap x falan alma çok ağır kalem 500 kimisine göre ağır geliyor ama alışıbilecek bir ağırlıkta
Günde 10saat felan kullanacağım için bide arada 100tl fark var cidden 100tl farka değer mi diye düşündüm ama 500 iyi diyorsanız alayım ozaman teşekkür ederim herkese

Hem 300'ü Hem 500'ü deneyimledim ve șuan Scrikss Graph x kullanıyorum.Öncelikle söyleyeyim bana göre 500 abartı ağır olmasa da ağır sevmiyorsan pek iyi değildir ve 300 de çok hafif.Yani bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama 300 ün abartı bir hafifliği var elinde olduğunu unutuyorsun.500 gerçekten çok iyi bir kalem fakat ucu içine girmiyor.Dikleme düșürürsen kalemi problem.300 giriyor muydu hatırlamıyorum.Beyaz kalem tutkum vardı onun için scrikss aldım ben ucu da içine giriyor problem olmuyor ağırlığıda var.Ortasını buldum ben.
Deep servede kullandım fabercastell 1347de kullandım o kadar sorun olmadi benim için ağırlık hepside güzeldi

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,551
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Günde 10saat felan kullanacağım için bide arada 100tl fark var cidden 100tl farka değer mi diye düşündüm ama 500 iyi diyorsanız alayım ozaman teşekkür ederim herkese

Deep servede kullandım fabercastell 1347de kullandım o kadar sorun olmadi benim için ağırlık hepside güzeldi
1347 önermem.Defalarca kullandím kendisini ve hep aynı sorunu yașadım.Gövde plastik olduğu için uzun kullanımda çatlıyor așağı kısımları ve çatlak büyüyünce bastığında kalemin ucu çıkıyor.O yüzden plastik kasa kullanmıyorum artık.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
1347 önermem.Defalarca kullandím kendisini ve hep aynı sorunu yașadım.Gövde plastik olduğu için uzun kullanımda çatlıyor așağı kısımları ve çatlak büyüyünce bastığında kalemin ucu çıkıyor.O yüzden plastik kasa kullanmıyorum artık.
yok zaten almıcaktım onu sadece kullandığım kalemlerin ağırlığını belirtmek açısından yazdım yoksa ortaokulda felan 5kere felan bu kalemden kullandım çok fazla çatlıyor cidden fabercastell 1347

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
beyler elime geçti kalem 3gündür kullanıyorum fakat elimden kayıyor gibi hissiyat veriyor elime oturmuyor daha yeni ayt denemesinden çıktım sonlara doğru bi parmak ucum ağrımaya başladı başka kalem öneriniz var mı heralde iade sürecini başlatıcam pazarteside böyle devam ederse

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,780
İsim
Enes Tutar
beyler elime geçti kalem 3gündür kullanıyorum fakat elimden kayıyor gibi hissiyat veriyor elime oturmuyor daha yeni ayt denemesinden çıktım sonlara doğru bi parmak ucum ağrımaya başladı başka kalem öneriniz var mı heralde iade sürecini başlatıcam pazarteside böyle devam ederse
Rotring 500 uzun kullanım için uygun bir kalem değil. Uzun kullanım için grip kısmı yumuşak olan kalemlere bakın. Mesela tombow olno, pentel smash, pentel graph 1000 gibi kalemler daha rahat.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Rotring 500 uzun kullanım için uygun bir kalem değil. Uzun kullanım için grip kısmı yumuşak olan kalemlere bakın. Mesela tombow olno, pentel smash, pentel graph 1000 gibi kalemler daha rahat.
hangisini tercih edersiniz bütçem 200tl

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,780
İsim
Enes Tutar
hangisini tercih edersiniz bütçem 200tl
Şahsen uzun kullanım için pentel smash derim ben ama bütçeyi aşıyor. Onun dışında pek bir alternatif bilmiyorum. Belki zebra delguard veya uni kuru toga bakabilirsin.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Şahsen uzun kullanım için pentel smash derim ben ama bütçeyi aşıyor. Onun dışında pek bir alternatif bilmiyorum. Belki zebra delguard veya uni kuru toga bakabilirsin.
faber 2010 2011 hakkındaki düşünceleriniz nasıl uzun kullanımda ?

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Kullanan arkadaşım var kendisi memnun, ama ben alışamadım, tutuşumdan dolayı benim elime oturmuyor.
harbiden tutuş açısı bi garip onunda bu gidişle my iq alıcam

Kullanan arkadaşım var kendisi memnun, ama ben alışamadım, tutuşumdan dolayı benim elime oturmuyor.
hocam internetten baktım biraz son sorum olucak bu kusuruma bakmayın yordum sizide

tombow olno veya rotring rapid alıcam hangisini önerirsiniz

Son düzenleme:

cicibebe

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,780
İsim
Enes Tutar
harbiden tutuş açısı bi garip onunda bu gidişle my iq alıcam

hocam internetten baktım biraz son sorum olucak bu kusuruma bakmayın yordum sizide

tombow olno veya rotring rapid alıcam hangisini önerirsiniz
Ben tombow olno kullanıyorum, gayet memnunum. Rotring rapidi uzun süreli deneyimlemediğim için kesin bir yorum yapamayacağım. Tombow biraz kalın haliyle alışması zaman alabiliyor ama alışınca rahatlığı vazgeçilmez oluyor.

Zechion

80+ Silver
Hocam bu kalemler paralarını gerçekten hak ediyor mu ? 160 lirayı hak ediyorlar mı ?

Top Bottom