Neler Yeni

Çözüldü✓ RTX 2060'la kullanabileceğim G-Sync özellikli monitörlerden hangi panel tipini almalıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mertcan ERDOĞAN

çılgınHamsi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Yusuf
asus tabikide bende rtx 2060 super var az önce monitör aldım asus rog strix xg249cm çok iyi baya hoşuma gitti.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mertcan ERDOĞAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
asus tabikide bende rtx 2060 super var az önce monitör aldım asus rog strix xg249cm çok iyi baya hoşuma gitti.
Panel mevzusunda kararsızım açıkçası tn panel asus ama özellik bakımından en dolusu bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Mertcan ERDOĞAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tn panele 4k verilmez benim fikrim ayrıca freesync monitörlerdede dp kablosu ile gsync açabiliyorsunuz
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://www.gaming.gen.tr/urun/4719...ort-hdmi-freesync-full-hd-ips-gaming-monitor/ kötü durmuyor.
Oyun oynamak için alıyorum açıkcası oyunlarda özellikle fps oyunlarda tp daha iyi diyorlar ve g-sync olmayan monitörde freesync ile destekli olarak kullanmakla g-sync özellikli monitörü kullanmak görüntüde bi sorun veya görüntüde fark çıkarır mı acaba?

Bankerr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
116
İsim
Ahmet
Oyun oynamak için alıyorum açıkcası oyunlarda özellikle fps oyunlarda tp daha iyi diyorlar ve g-sync olmayan monitörde freesync ile destekli olarak kullanmakla g-sync özellikli monitörü kullanmak görüntüde bi sorun veya görüntüde fark çıkarır mı acaba?
eğer sadece hız arıyorsanız tn panel alın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
947,283
Üyeler
149,179
Son üye
Yasaklı Kullanıcı
Top Bottom