Neler Yeni

RTX 2070 Super ekran kartım ne kadar eder ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Anıl Başar Bozkurt
Merhabalar, ekran kartımı upgradeleme düşüncem olduğu için elimdeki ekran kartını ne kadara elimden çıkarabilirim bunu merak ediyorum. ASUS ROG STRIX GeForce RTX 2070 SUPER OC 8GB GDDR6 256 Bit model ekran kartım var. Mining yapmadım oyun için kullandım sadece performansı gayet iyi durumda. 1 sene daha garantisi var. Sizce 2. elde ne kadara s atabilirim ?

Ahmetycsy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
300
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar ve oyunlar hakkında her şey , Bilgisayar, teknoloji
RTX 2070 Süper gibi bir ekran kartı güncellemeye gerek yok bence. Alacağınız kart 3090 değilse başka kart almanıza gerek yok çünkü RTX 4000 serisi çıkınca tekrar yükseltmek isteyeceksiniz muhtemelen. 2070 Süper'in ikinici el piyasası şuan 12000-14000 TL arası.

f0ze

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,953
İsim
Yasin
Merhabalar, ekran kartımı upgradeleme düşüncem olduğu için elimdeki ekran kartını ne kadara elimden çıkarabilirim bunu merak ediyorum. ASUS ROG STRIX GeForce RTX 2070 SUPER OC 8GB GDDR6 256 Bit model ekran kartım var. Mining yapmadım oyun için kullandım sadece performansı gayet iyi durumda. 1 sene daha garantisi var. Sizce 2. elde ne kadara s atabilirim ?
Tahminen 10.000-12.000 TL arasında satmayı deneyebilirsiniz. Satılmaz ise farklı fiyatları deneyebilirsiniz. Ve tabii ki istediğiniz fiyata satmayı deneyebilirsiniz.

Jokester

80+ Bronze
hiç uğraşma bence 4 serisi geliyo zaten bende öyle kart olsa güncelleme falan yapmam.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,840
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Normalde 3000 serisi 2000 serisinden teknoloji olarak ekstra bir şey sunmuyor, geçmek gereksiz diyeceğim ama piyasaya güven olmuyor. Adam sonra almadığına pişman olabilir o yüzden kararı kendisi vermeli, tavsiye vermek bile sıkıntılı oldu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Anıl Başar Bozkurt
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hiç uğraşma bence 4 serisi geliyo zaten bende öyle kart olsa güncelleme falan yapmam.
Doğru diyorsun hocam ama çıktığında dolar 20-25 olur diye endişeleniyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Normalde 3000 serisi 2000 serisinden teknoloji olarak ekstra bir şey sunmuyor, geçmek gereksiz diyeceğim ama piyasaya güven olmuyor. Adam sonra almadığına pişman olabilir o yüzden kararı kendisi vermeli, tavsiye vermek bile sıkıntılı oldu.
Hocam gaming gen tr'de güzel indirimler var. benim de upgradeleme gibi bir düşüncem yoktu ama o fiyatları görünce bir heveslenmedim değil açıkçası.

Top Bottom