G

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• G
      GorilK, Ana Konu Lenovo Legion R25i-30 Kullanıcıları başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Monitörü satın aldım ve alalı 2-3 gün oldu normalde xbox için almıştım ama eski laptopumda kullanıyorum. Maalesef ayarların yarısını ayarlayamıyorum driver...
    • G
      GorilK, Yardım Hepsiburada rezaleti başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hayır aslında mümkün değil çünkü başka bir ürün alacaktım alacağım dakika stoklar tükendi mesajı aldım alamadım yani stoğu olmayan ürünü satmıyorlar.
    • G
      Hocam aldığınız satıcıya göre gönderilme zamanı değişiyor. Ben resmi satıcıdan aldım
    • G
      Hocam bahsettiğiniz şeyler basit şeyler değil insanlar bu ürünlere para veriyorlar ve en azından görünüş anlamında kusursuz olmasını istiyorlar. Ayrıca...
    • G
      Hocam aldığınız satıcı ve siteye göre değişir genelde hepsiburada ürünlerini hızlı gönderiyor az önce bir daha aradım gene aynı cümleleri kurdular 'depoya...
    • G
      Bana sürekli aynı şeyi diyip duruyorlar hadi yoğunluk var aldığım gün faturayı gönderdiler bana bu nasıl yoğunluk?
    • G
      Ondan önceki ürün kargoya verildi 3 gün sonra hasarlı olduğu için iptal edildi ürün geliyordu bide bana. 1711543041 Hocam acelem var eğer getirmezler ve...
    • G
      Bakın tahmini teslimat tarihi 2 gün sonrayı işaret ediyordu o zaman tarihi değiştirsinler illa o gün gelecek diye bişey de yok ama bu kadar da bekletmeleri...
    • G
      Hayır ben en son Hepsiburadadan klavye aldım aldığım gün kargoya verildi 3 günde geldi benim dediğim şey halen ürünün kargoya verilmemesi. 1711542748 Hocam...
    • G
      Satıcı Hepsiburada aldığım ürün ilk 1 günde kargoya verilirken birdaha aldığımda neden 4 gündür verilmiyor? Aynı ürünü arkadaşım 2 gün önce aldı ve onunkini...
    • G
      GorilK, Yurt İçi Alışverişi kategorisinde Yardım Hepsiburada rezaleti başlıklı bir konu açtı.
      Daha önceden bir monitör siparişi verdim 1 gün içinde kargoya verildi hasarlı diye iptal oldu tekrardan aldım aynı ürünü dedimki 1 hafta içinde gelir ,ürünü...
    • G
      Hocam bakar mısınız ürün sabah dağıtıma çıktı mesajı geldi daha öncesinde hasarlı olduğu için geri dönecekti dağıtıma çıktığı için iptal edemiyorum ürünü.
    • G
      Ya bişey sorcam arada 200 TL fark var yeni fiyatıyla eğer birdaha alsam sıkıntı çıkar mı? çünkü ben ısrar ettim değişim istediğimi onlara ve istediğim için...
    • G
      GorilK, Yardım Hepsiburada kargom halen gelmedi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Güncelleme: ben artık sinirden kafayı yicem beni 5 gün bekletip ısrarla müşteri hizmetlerini aradıktan sonra ürünün hasar aldığı için elime ulaşmadan iadesi...
    • G
      Şu anda müşteri hizmetlerine yazıyorum ısrarla iade yapılacaktır diyor ürünün stoğu var ama değişim yapmıyorlar ben artık iyice zıvanadan çıkacam .
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,885
Üyeler
140,714
Son üye