Neler Yeni

RTX 3050 ekran kartlı Asus tuf gaming oyuncu bilgisayarımda kasma

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf Doruk
Arkadaşlar iyi günler dilerim. RTX 3050 Tİ Asus TUF Gaming bilgisayarım var fakat valorant gibi oyunlarda aniden kasma oluyor ve çok drop yiyiyorum bazen . 8 GB ram takılı bilgisayarımda.
sizce bu ram ile alakalı olabilir mi yoksa fanları temizletsem de olur mu ? Fikirleriniz için çok teşşekkürler.:):)

fspdrop

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
ibrahim
MSİ Afterburner indirip test edebilirsin ram kullanımını

CPU ne olduğunu söylemen lazım. CPU yüzünden DROP yiyor olabilirsin

Valorant CPU yük bindirir genelde GPU kullanmaz

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar iyi günler dilerim. RTX 3050 Tİ Asus TUF Gaming bilgisayarım var fakat valorant gibi oyunlarda aniden kasma oluyor ve çok drop yiyiyorum bazen . 8 GB ram takılı bilgisayarımda.
sizce bu ram ile alakalı olabilir mi yoksa fanları temizletsem de olur mu ? Fikirleriniz için çok teşşekkürler.:):)
RAM ile alakalı. 8GB RAM sağolsun her oyunumda donma takılma eksik olmuyor. Yükseltme imkanın varsa yükselt sen, benimki yükselmiyor 😅

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf Doruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
RAM ile alakalı. 8GB RAM sağolsun her oyunumda donma takılma eksik olmuyor. Yükseltme imkanın varsa yükselt sen, benimki yükselmiyor 😅
Ben de pek alakam olmadığı için çok çözümleri yapamadım ram sipariş ettim 16 gblik . Umarım olur . Çok teşekkürler infolar için hepinize.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,112
Üyeler
140,771
Son üye
Emxwave
Top Bottom