Neler Yeni

RTX 3060 12 gb coil whine sorunu, kullananlar yardım

serdar45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Mahmut Serdar Çeliktürk
Merhabalar, Rtx 3060 12gb eagle kartım var, alalı 3 ay olmuştur bir sıkıntım yoktu, güncelleme yaptım 2 gün önce geforce experience üstünden, bununla alakası var mı bilmiyorum ama coil whine sıkıntısı var ve cidden çok fazla, kart biraz yüke binsin susmuyor. Güncelleme ile olabilir mi kullananlar yaşadı mı ?

Hypnx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
Batuhan
Garantiye gönderin eğer şiddeti dediğiniz gibi aşırı fazlaysa iade veya değişim yaparlar.

sadolas

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
452
İsim
sadetdin yaman
Merhabalar, Rtx 3060 12gb eagle kartım var, alalı 3 ay olmuştur bir sıkıntım yoktu, güncelleme yaptım 2 gün önce geforce experience üstünden, bununla alakası var mı bilmiyorum ama coil whine sıkıntısı var ve cidden çok fazla, kart biraz yüke binsin susmuyor. Güncelleme ile olabilir mi kullananlar yaşadı mı ?
şu eagledan uzak durun abi

Requielme

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Bilal
Bendede aynı problem var diye düşünüyorum.İnno 3d ichill modeli var ilk başlarda yoktu daha sonra güncelleme yaptıktan sonra ses gelmeye başladı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,922
Üyeler
140,725
Son üye
Lusifelo
Top Bottom