Neler Yeni

RTX 3060 FİYAT PERFORMANS SİSTEM ÖNERİR MİSİNİZ?

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Bütçe
10000
Arkadaşlar bu ay rtx3060 ekran kartlı sistem almak istiyorum. Ben tek başıma hepsine yetişemiyorum.
Gördüğünüz ne kadar rtx3060lı fiyat performans olduğuna inandığınız sistem varsa bu konu başlığı altında paylaşır mısınız?
Tek tek inceleyeceğim, en mantıklısını almaya çalışacağım. Donanım arşivi yıl sonu sistemi veya modart pc sistemini de bekleyebilirim acelem yok.

Son düzenleme:

Tatarcan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Alişan
Bulabildiğim ideal sistem bu

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bana sadece ekran kartı lazım fakat sistem çok uygun olursa aldığımı kullanır evdekini satarım. Ekran kartım yandı

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
Bana sadece ekran kartı lazım fakat sistem çok uygun olursa aldığımı kullanır evdekini satarım. Ekran kartım yandı
Yani bende işlemci anakartınsatıyorum ben tek kanal ram aldığım için çoğu kişide beğenmez tek kanalı o yüzden ram satmıyorum ama elinizdeki işlemciyi bilemem ama çok iyi oyun işlemcisi

Oyun oynamadığı için satıyorum bu arada bir sıkıntısı yok

350 TL ye kule tipi soputucuyuda satabilirim ama çokta satmayı düşünmüyorum

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Yani bende işlemci anakartınsatıyorum ben tek kanal ram aldığım için çoğu kişide beğenmez tek kanalı o yüzden ram satmıyorum ama elinizdeki işlemciyi bilemem ama çok iyi oyun işlemcisi

Oyun oynamadığı için satıyorum bu arada bir sıkıntısı yok

350 TL ye kule tipi soputucuyuda satabilirim ama çokta satmayı düşünmüyorum
Benim amacım hazır sistem içinde alırsan ekran kartı ucuza geliyor tek başına ekran kartı almak istemiyorum. Belki benim sisteminden daha iyi bir sistem gelecek

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
Benim amacım hazır sistem içinde alırsan ekran kartı ucuza geliyor tek başına ekran kartı almak istemiyorum. Belki benim sisteminden daha iyi bir sistem gelecek
O zaman stokları iyi değerlendir (ryzen 5 3600 ne kadar iyi olur onu bilemem) belki sen o sistemi alırsın benim işlemci anakart ile takas ederiz belki

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,720
İsim
Bilal Tepe
O zaman stokları iyi değerlendir (ryzen 5 3600 ne kadar iyi olur onu bilemem) belki sen o sistemi alırsın benim işlemci anakart ile takas ederiz belki
Abicim 2.el e ilan köy burda satış yapmak yasak.

Federal06

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Yani ya imzada yazan sistemi satacağım ya da aldığım sistemi ama mutlaka birini satmam lazım

SIR_INDO_SCARF

80+ Silver
Bende ryzen 5 3600 düşünmüyorum almayı eğer 5600x olsaydı senin bilgisayar ile takas edeyim derdim ama senin bilgisayarın anakartı bana çok gelir işlemcide düşük gelir

Yahu şu işlemci anakart çabuk satılan bir şey olsaydı sana o şekilde tavsiye ederdim ama zor satılıyor ki kaç gündür uğraşıyorum satmayı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abicim 2.el e ilan köy burda satış yapmak yasak.
Nasıl yasak zaten bu foruma 2. Ele ilan koydum sahibinden koydum letgo ya koydum

Forumda yasak olsaydı 2. El konusu olmazdı forumda

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,597
Üyeler
142,761
Son üye
KozmoverLandey
Top Bottom