Neler Yeni

RTX 3060 GIGABYTE EAGLE OC 1 HAFTALIK DENEYİMLERİM

riquA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Faruk Yılmaz
DonanımHaber linklerinden aldım hocam.
Co.uk dan aldım
İlk defa duyuyorum orayı mümkünse link atabilir misin? Birde ben 2 kere kaçırdım adres sorunu yüzünden. .fr .it .es .uk .us .de her amazondan takip ediyorum ancak satıcı amazon olmasına rağmen genelde kaydettiğim adrese gönderimi olmuyor. Bunun bir sebebi var mıdır?

Wraithowl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kırhan Şentürk
Arkadaşlar selamlar 3060 hakkınd abir haftalık deneyimimi sizle paylaşmak istedim. öncelikle ben genellikle valorant oynuyorum fps ortalam 220ydi bazı ayarlarla sabit 240 alıyorum valorantta maks 48 dereceyi gördüm gta 5 de 60a kadar çıktı witcher 3dede aynı şekilde driveri gayat güzel geforce experince gayet hos bi problem rx5700xtde yaşadığım driver problemlerini yaşamadım 3060da piyasa düzelince almanızı önereceğim bi kart performans konusunda tatmin edici ama bende 1080p monitör var ufak darboğazlar var 2kya geçiş yapıcam uygun fiyatta bulursam sorularınız varsa yanıtlayabilirim teşşekürler
Merhaba dostum bende aynı karttan aldım bekliyorum işlemci i5 10600 apex ve warzone oynamak için aldım diyebiliriz sence 1080 p için sıkıntı olur mu

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,729
İsim
Eren Yeager
İlk defa duyuyorum orayı mümkünse link atabilir misin? Birde ben 2 kere kaçırdım adres sorunu yüzünden. .fr .it .es .uk .us .de her amazondan takip ediyorum ancak satıcı amazon olmasına rağmen genelde kaydettiğim adrese gönderimi olmuyor. Bunun bir sebebi var mıdır?
Hocam genelde fr it'de fonderjm olmuyor ama
De UK es'de genel olarak gönderim var
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba dostum bende aynı karttan aldım bekliyorum işlemci i5 10600 apex ve warzone oynamak için aldım diyebiliriz sence 1080 p için sıkıntı olur mu
Olmaz hocam ucu ucuna besler muhtemelen.

Wraithowl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Kırhan Şentürk

Hava soğutucu al diyolar şimdi kasayı al götür getir şu dönemde tam bi iş yani yazın alsam falan olmaz mı yav 😅

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,729
İsim
Eren Yeager
Hava soğutucu al diyolar şimdi kasayı al götür getir şu dönemde tam bi iş yani yazın alsam falan olmaz mı yav 😅
Kasayı alıp niye götürüyorsunuz hocam alın kendiniz takın 😁

riquA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Faruk Yılmaz

Hocam biraz fazla soru sordum ama baya stres yaptı bende kartsızlık :). Herhangi bir bildirim almadan mı denk geldi yoksa amazonda listenize falan mı eklediniz?

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,729
İsim
Eren Yeager
Hocam biraz fazla soru sordum ama baya stres yaptı bende kartsızlık :). Herhangi bir bildirim almadan mı denk geldi yoksa amazonda listenize falan mı eklediniz?
Hocam donanımhaberde 3000 serisi takip konusu var oraya link attılsr oradan aldım

riquA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Faruk Yılmaz
Hocam donanımhaberde 3000 serisi takip konusu var oraya link attılsr oradan aldım
Anladım cidden şanslıymışsınız çünkü gigabyte asus msi zotac gibi markaların kartlarının direkt bildirimleri geliyor bana twitterdan partalert adlı sayfadan ancak geldiği gibi gidiyor kartlar o.O2

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,729
İsim
Eren Yeager

Erda Yıldırım

80+ Gold

Nasıl ban yemedin tr dışından alarak

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,729
İsim
Eren Yeager
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular