Neler Yeni

rtx 3060 ryzen 5600x valorant rainbow ve god of war da kaç fps verir

MYSTIC

80+ Silver
raporla banene hadini bilcek herkes yardım etmicekseniz yazmayın ben bu soruyu neden yazdın insanlar yardım etsin diye biri gelse şu çöp oyun bu seni tahmin eder mi? şu mu bana yardım etcene köstek oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

peki raporlama sebep?

sanene ağrıca sanene sanene sen niye herşeye karışıyonki ister izlerim ister izlemem ağrıca sanene ya
LAN BİZİ NİYE UĞRAŞTIRIYON YÜRÜ GİT BAK LAN.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
levent
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
levent
sana uğraş diyenmi var lan he sana gel benle uğraşmı dedim zeka seviyesi yerin altında olan arkadaş

aaa keşke mytıc benle uğraşsınmı dedim sen yama kardeşim yazma
gülcek bişi yok sen bence seka seviyeni sorgulat

MYSTIC

80+ Silver
sana uğraş diyenmi var lan he sana gel benle uğraşmı dedim zeka seviyesi yerin altında olan arkadaş

aaa keşke mytıc benle uğraşsınmı dedim sen yama kardeşim yazma
Konu kirliliği yaptığın için uyardım seni.Baska yerde zaten cevabı olan bir şeyi sorman konu kirliliğidir.Ve zeka seviyesi geride olan ben miyim?HahHahaHA:kekw::kekw::kekw:Youtubeda olan bir şeyi buraya soran sensin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
levent
Konu kirliliği yaptığın için uyardım seni.Baska yerde zaten cevabı olan bir şeyi sorman konu kirliliğidir.Ve zeka seviyesi geride olan ben miyim?HahHahaHA:kekw::kekw::kekw:Youtubeda olan bir şeyi buraya soran sensin.
bence sensin nedeni açıklamayı okumadan üstüne zeka seviyen - seviyelerde oldunu belli edip gülüp duruyordun sen zeki olsan açıklamayı okursun ağrıca sanene yazmasam bile sanene ister sorurum ister sormam

MYSTIC

80+ Silver
bence sensin nedeni açıklamayı okumadan üstüne zeka seviyen - seviyelerde oldunu belli edip gülüp duruyordun sen zeki olsan açıklamayı okursun ağrıca sanene yazmasam bile sanene ister sorurum ister sormam
Açıklamayi okumuştum zaten.Her testte aynı olacak diye bir şey yok zaten.Ortalamasini alacaksın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
levent
Açıklamayi okumuştum zaten.Her testte aynı olacak diye bir şey yok zaten.Ortalamasini alacaksın.
aynı olmak zorunda knk mesela 3090 her zaman aynı performansı verir 3050 de cahilsen konuşma

MYSTIC

80+ Silver
aynı olmak zorunda knk mesela 3090 her zaman aynı performansı verir 3050 de cahilsen konuşma
SJKSKSMSKDOSLSLSLSLSKSK Hayır o anki duruma göre değişir.Ayni performansı falan vermez her zaman.Bi gün 190 verir bı gün 220.Asil cahil sensin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
levent
SJKSKSMSKDOSLSLSLSLSKSK Hayır o anki duruma göre değişir.Ayni performansı falan vermez her zaman.Bi gün 190 verir bı gün 220.Asil cahil sensin.
değişmez 3050 hep aynı performansı verir ısınmadıkca ki testlerde sıcaklığı yüksek deyildi

Isolation32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
419
İsim
İsmail sen
knk sence niye ben bu soruyu sordum çünkü bu uç oyunda bu yazdığım oyunlarda fark ettiysen biri en düşük 240 a iniyor valorantta bazıları 400 bazıları 300 350 ben tam fps yi öğrenmek istiyorum anladın aklın almıyorsa söylim ben bu attığın vidyoları ztn izledim sıkıntı o mesela rainbow da biri 300 biri 200 biride 400 350 arası hangisi doğru

b

bide benim dediğim ryzen 5600x bu sadece 5600

senin yazdığın şey ztn saçma sanene sana noluyor istersem bu dev gibi pc ile gider roblax oynarım sanene lan hadini bil
sen ne garip bir çocuksun ya :D anlamadığın şey şu rtx 3000 serisi zaten güncel seri sorduğun oyunlardan biri 2015 çıkışlı diğeri zaten çizgisel animasyondan ibaret diğeri ise güncel kartı yorabilecek bir oyun onda da muhtemel 100 fpsi geçecektir testlere zaten youtubedan ulaşabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,183
Üyeler
140,611
Son üye
amaldkai52
Top Bottom