Neler Yeni

Çözüldü✓ rtx 3060 ryzen 5600x valorant rainbow gibi oyunlarda kaç fps verir

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
levent
rtx 3060 ryzen 5600x valorant rainbow ve god of war da kaç fps verir lütfen ayrı ayrı yazın
lütfen hadini bilmeyen ve vidyoları izle diyen insanlar yazmasın çünkü vidyolarda bazıları 200 bazıları 300 bazılarının 400 den inmiyor çok saçma olduğu için soruyorum

RevenKalr

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,110
İsim
Eren Bayram
Instagram
er3nbayram
Discord
revengeess
rtx 3060 ryzen 5600x valorant rainbow ve god of war da kaç fps verir lütfen ayrı ayrı yazın
lütfen hadini bilmeyen ve vidyoları izle diyen insanlar yazmasın çünkü vidyolarda bazıları 200 bazıları 300 bazılarının 400 den inmiyor çok saçma olduğu için soruyorum
Haddini bilmeyen derken? Dogru olani soyluyorlar ama ben sana yine de soyleyeyim
God of war da ayar yaparak 90 civari takilirsin
Valorant yer yer 250 ye de duser 400 de gorur ama ortalam 300 desek iyidir

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
levent
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Haddini bilmeyen derken? Dogru olani soyluyorlar ama ben sana yine de soyleyeyim
God of war da ayar yaparak 90 civari takilirsin
Valorant yer yer 250 ye de duser 400 de gorur ama ortalam 300 desek iyidir
knk siz anlamıyonuz heral yardım etmicek seniz yazmayın diyorum çocuk hala gelip bana ***** ***** şeyler yazıyor

MAH0A

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
448
İsim
Mahmut Taplamacıoğlu
Rica ediyorum. Bu kişinin sorusunu yanıtlamayın. Daha kimse bir seyy dememişken son derece nefret dolu bir yazı. Kimseye de inanmayacak. Boşuna kendinizi yormayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
levent
Rica ediyorum. Bu kişinin sorusunu yanıtlamayın. Daha kimse bir seyy dememişken son derece nefret dolu bir yazı. Kimseye de inanmayacak. Boşuna kendinizi yormayın.
knk benim yaptığım bişi yok dha demin bi çocuk bu soruma saçma saçma şeyler yazıyor çöp beyinlisin yok söyleşin bu oyun çöp senle uğraşmak zorundamıyım benmi suçluyum bunları yazan kişiye karşi

MYSTIC

80+ Silver
VALORANT GİBİ BİR OYUNDA FPS'İN OYNAK OLMASİ COK NORMAL.TESTLERDEKİ DEĞERLERİN ORTALAMASİNİ ALACAKSİN BU KADAR BASİT.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hakaretten raporladım. :) iyi günler
😄😄😄😄😄😄😄Aynen uyarı yicem ben de.Ailevi degerlere küfretmişim çünkü dimi.😀😀😀😀

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
levent
VALORANT GİBİ BİR OYUNDA FPS'İN OYNAK OLMASİ COK NORMAL.TESTLERDEKİ DEĞERLERİN ORTALAMASİNİ ALACAKSİN BU KADAR BASİT.
anlamıyon heralde oynak deyil saçma saçma bahaneler bulma böyle 400 den 200 e düşmüyor sadece 250 ile 190 fps arası alıp duruyor off

peki etmemiş olmam :)

zeka seviyeni belli etme artık offf

Khaleesi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
Atacan Güngör
Kaba sözden raporladım afedersinizde tanımadığınız insanlar hakkında nasıl olurda haddinizi bilin veya haddinizi bilmeyenler yazmasın dersiniz anlam vermiş değilim..

MYSTIC

80+ Silver
anlamıyon heralde oynak deyil saçma saçma bahaneler bulma böyle 400 den 200 e düşmüyor sadece 250 ile 190 fps arası alıp duruyor off

peki etmemiş olmam :)

zeka seviyeni belli etme artık offf
LAN 250-190 ARASİ NEEEE?!BU OK NORMAL BİR SEY BU ZATEN.HEPSİ DÜMDÜZ 250 VERECEK DİYE BİR SEY YOK.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
levent
LAN 250-190 ARASİ NEEEE?!BU OK NORMAL BİR SEY BU ZATEN.HEPSİ DÜMDÜZ 250 VERECEK DİYE BİR SEY YOK.
işte anlamıyor heral de bundan dolayı sordum soruyu araştırdım ama her zaman aynı performansı vermiyor bazen sıkıntı bu ben tam ne veriyor onu öğrenmek için yazdım anladın

MYSTIC

80+ Silver
işte anlamıyor heral de bundan dolayı sordum soruyu araştırdım ama her zaman aynı performansı vermiyor bazen sıkıntı bu ben tam ne veriyor onu öğrenmek için yazdım anladın
Ya kendin dedin???Aynı performansı vermiyor diyorsun sonra tam performansını istiyorsun.Boyle bir şey olabilir mi?😀 Uğraştığım insanlara bak ya

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,218
Üyeler
140,619
Son üye
Nozarashi
Top Bottom