Neler Yeni

Rtx 3070 2k oyun oynamak

FERRUM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
hocam o zaman o oyun biraz daha sorunluydu şimdi biraz daha düzeltildi oynatır 1080p ultra ama high a alırsan da çok rahat götürür
Hocam ben ultra ayarlar için dedim zaten ama custom ayarlarda bir sorun çıkaracağını bende düşünmüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

oynadım hocam 2k da DLSS kalite modu

Vram kıyaslarken hocam özellikle AMD ile saf güç yanı sıra FSR ile DLSS ide göz önüne alın AMD yazılım konusunda yetersiz maalesef
Hocam vram yetmiyorsa kaç fps aldığınızın bir önemi yok.Drop yedikten sonra tadı kalmaz oyunun.

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Hocam ben ultra ayarlar için dedim zaten ama custom ayarlarda bir sorun çıkaracağını bende düşünmüyorum.

Hocam vram yetmiyorsa kaç fps aldığınızın bir önemi yok.Drop yedikten sonra tadı kalmaz oyunun.
hocam orda ki konu farklıydı , önemli olan bütçe ben 3060 parasına 3070 aldım mesela 2k da ultra dlss kalite modunda oynuyorum her oyunu 2k için tamamen bittiğini düşünmüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Ronaldo
hocam orda ki konu farklıydı , önemli olan bütçe ben 3060 parasına 3070 aldım mesela 2k da ultra dlss kalite modunda oynuyorum her oyunu 2k için tamamen bittiğini düşünmüyorum
3070'in 2k da üzdüğünü gördünüz mü hocam? Memnun musunuz? Siz ürüne sahip olduğunuz için soruyorum.

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
3070'in 2k da üzdüğünü gördünüz mü hocam? Memnun musunuz? Siz ürüne sahip olduğunuz için soruyorum.
god of war , Uncharted , Marvel’s Spider Man Remastered , The last of us , become human Online olarak ta Fortnite oynuyordum genelde 2k ultra dlss kalite sorun yaşamadım sadece hogwarts legacy ilk cıktığın da sorun vardı oda oyun optimizasyon bozukluğundan genel olarak 8 gb vram sınırlarda geziyor bir süre daha idare edeceğini düşünüyorum 'ultra ayar için' ilerde vram konusuna farklı yazılımlar gelir mi onu da bilemiyorum gelirse bu kartların ömrü daha da uzar ... hiç alınmaz diye düşüncem yok fakat fiyatı uygun olduğu sürece .. Fiyat olarak avantajlı değilse AMD kartlar tercih edile bilir

Top Bottom