Neler Yeni

Rtx 3090 piyasası nasıl?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muhammet Acı
Uygunsuz Dil
İyi fiyata almışsınız hocam şuanda o fiyatlara göremedim ben özellikle böyle kaliteli markanın bir ürününü
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnşallah yükselir hocam, geçilirse bunun yerine hangi karta geçilmesini tavsiye edersiniz 4000 serisinden
Niye inşallah yükseliyor sen 3 kuruş kar edecen diye ne seviyesiz ne gerizekali insanlarsınız siz adam 3 kuruş kar etmek için ülke ekonomisine beddua ediyor şaka gibi hadi elindekinin yükselmesini geçtim alacağın kart yada ekmek dahi oda yükselecek onunla beraber ama maaşın ayni kalacak kar edeceğini mi sanıyorsun

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,352
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Merhaba arkadaşlar elimde rog strix 3090 var ve satmayı düşünüyorum yakın zamanda alanınız veya satanınız varsa bilgi verebilir mi kaça satabilirim ne kadar sürer satmam alıcı çıkar mı
16k civarı satarsın usta 19 felan absürt rakamlar 3090 için.

Ne olacağı asla belli olmaz. Ben senin yerinde olsam yılbaşı zamını beklerdim. Piyasa yükselince 2. El de artar gibi. YTD
2.el zor artar usta 6-7 ay önceki fiyatlarla şuanlık fiyatlar hemen hemen aynı

Niye inşallah yükseliyor sen 3 kuruş kar edecen diye ne seviyesiz ne gerizekali insanlarsınız siz adam 3 kuruş kar etmek için ülke ekonomisine beddua ediyor şaka gibi hadi elindekinin yükselmesini geçtim alacağın kart yada ekmek dahi oda yükselecek onunla beraber ama maaşın ayni kalacak kar edeceğini mi sanıyorsun
Burda adam mı suçlu xd ? Seni yöneten adamı sorgula bence bi

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
498
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
geçilirse bunun yerine hangi karta geçilmesini tavsiye edersiniz 4000 serisinden
Yapabildiğinizin en ideali bütçeye göre değişkenlik gösterdiğinden, bişey diyemem. Elinizdeki para neyse ona göre alırsanız iyi olur. Sadece vram kısmında 12Gb altı olmamasına dikkat edin yeter : D

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Muhammet Acı
Uygunsuz Dil
16k civarı satarsın usta 19 felan absürt rakamlar 3090 için.

2.el zor artar usta 6-7 ay önceki fiyatlarla şuanlık fiyatlar hemen hemen aynı

Burda adam mı suçlu xd ? Seni yöneten adamı sorgula bence bi
Ulkeyi bu hale o getirmedi diye beddua mı etmesi gerekiyor ne ***** insanlarsınız la siz ayrıca ülkeyi yöneten adamla bu elemanın beddua etmesini arasında ki ilişkiyi çözemedim

emiliano

80+ Bronze
İkinci el platformlarına bakdığımda 15 den başlıyor görünüyor en düşük fiyat için ortalama da 19 binlerde en düşük 19 a satmayı düşünüyorum, aceba elimde bekletmeli miyim fiyatı artar mı veya düşer mi
satarsın şuan kardeşim 19 a bak bak satıldı gidiyor max 16k

sizin gibi herifler yüzünden ekran kartı piyasası öldü gitti *** adam 19k ya satmış ben 20 ye satarım diyor o diyor bu 20 ye sattı ben en az 22 k ya satarım diyor böyle böylr arttıkça artacak **

Adamın ilk mesajı uyarı almış. Ben böyle bir hız görmedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
97
İsim
Mahsun Mücahit Sürdem
Şuan piyasa yüksek. Kartınız temiz ise 20 den aşağıya vermeyin. En dandik model Şuan da 15 üzeri. Satacaksanız şimdi satın. Piyasa tekrar aşağı çekilecek

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,352
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop
Ulkeyi bu hale o getirmedi diye beddua mı etmesi gerekiyor ne ***** insanlarsınız la siz ayrıca ülkeyi yöneten adamla bu elemanın beddua etmesini arasında ki ilişkiyi çözemedim
Tamam

HacıSOFU

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,945
İsim
Hacı
SUPRİMX, EVGA, TUF 15K.
Garanti yoksa ROG 16-17K eder max.

Top Bottom