Neler Yeni

RTX 4060 Tİ bulanık görüntü

ewes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
enes yıldırım
RX 6600'den RTX 4060 Ti ekran kartına geçtim fakat bulanık görüntü sorunu çözemedim neden oluyor böyle format atıldı DLSS ayalarını kontrol fakat tek bir oyunda değil birkaç tane daha denedim hepsinde aynı sorun var uzaklarda ve yakın bulanık bu sorun oldugu için bana göre RX 6600 daha iyi görüntü veriyordu.

Ekler

• d.png
    d.png
    3.5 MB · Hit: 70

berkszr60

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Berk Süzer
motion blurun veya dlss den performansın açıktır rustta böyle olabiliyor ayarlarınla bi oyna birde imkanın varsa başka oyunda dene
Mesaj otomatik birleştirildi:

düzelmezse eski kartının driverini komple kaldır yeni olanıda kaldır 0 temiz kurulum yap ddu ile forumda DDU ile driver kaldırma konusu vardır diye tahmin ediyorum.

ewes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
enes yıldırım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
motion blurun veya dlss den performansın açıktır rustta böyle olabiliyor ayarlarınla bi oyna birde imkanın varsa başka oyunda dene

düzelmezse eski kartının driverini komple kaldır yeni olanıda kaldır 0 temiz kurulum yap ddu ile forumda DDU ile driver kaldırma konusu vardır diye tahmin ediyorum.
Dün satın aldığımdan beri sürekli format başka oyun farklı 3 driver flaş rtx her türlü yolu denedim

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,237
İsim
ismail
Görüntüde bir sorun göremedim.Motion blur kapalıysa en kötü driverı tekrar kurarsın

DePiedra54

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Eren Bilal Cihan
RX 6600'den RTX 4060 Ti ekran kartına geçtim fakat bulanık görüntü sorunu çözemedim neden oluyor böyle format atıldı DLSS ayalarını kontrol fakat tek bir oyunda değil birkaç tane daha denedim hepsinde aynı sorun var uzaklarda ve yakın bulanık bu sorun oldugu için bana göre RX 6600 daha iyi görüntü veriyordu.
Hocam görüntüde bi sorun yok gibi görünüyor ama

ewes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
enes yıldırım
Görüntüde bir sorun göremedim.Motion blur kapalıysa en kötü driverı tekrar kurarsın
Resimde belli olmuyor fakat gerçekte inan pastel boya ile çizilmiş gibi tüm oyunlar için geçerli oyunları grafik kalitesi en yükseğe alsam yine aynı en düşüğe alsam yine mesela bi oyunda yüksek grafik ile düşük grafik arasında fark ama bende olmuyor

Sanki geforce now ile oynuyom gibi kare kare bulanık görüntü bence işlenip geliyor bana ama ayarını bulamadım

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,237
İsim
ismail
Resimde belli olmuyor fakat gerçekte inan pastel boya ile çizilmiş gibi tüm oyunlar için geçerli oyunları grafik kalitesi en yükseğe alsam yine aynı en düşüğe alsam yine mesela bi oyunda yüksek grafik ile düşük grafik arasında fark ama bende olmuyor

Sanki geforce now ile oynuyom gibi kare kare bulanık görüntü bence işlenip geliyor bana ama ayarını bulamadım
Hangi oyun bu

ewes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
enes yıldırım
Bazı kişilerde aynı sorun var bulanık Rx6600 rtx 4060ti bana göre daha net daha gerçekçi görüntü veriyor ama tam tersi olması

Rust fakat tek bu oyunda sorun değil GTA v fs22 FIFA 22 hepsi aynı

Sorunu çözmem lazım pişman oldum aldığıma

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,237
İsim
ismail
Bazı kişilerde aynı sorun var bulanık Rx6600 rtx 4060ti bana göre daha net daha gerçekçi görüntü veriyor ama tam tersi olması

Rust fakat tek bu oyunda sorun değil GTA v fs22 FIFA 22 hepsi aynı

Sorunu çözmem lazım pişman oldum aldığıma
Bilemiyorum artık.Bi sorun göremedim.Görüntü ayarlarını kurcala biraz.

Top Bottom