Neler Yeni

RTX 4060Ti Monitör/soğutucu öneri

Mihrak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Süleyman Yakup KIVANÇ
İyi akşamlar herkese. Geçen İnce Hesaptaki gaming gecesinden bir sistem aldım. Bu benim ilk bilgisayarım. Normal olarak sistem/pc, monitör, soğutucular hakkında pek bir bilgim yok. Yarın büyük ihtimalle kasayı teslim alacağım. Bu sisteme yakışacak f/p, 5K'yı geçmeden bir monitör önerir misiniz ve yanında bir soğutucu. Kasayı aldıktan sonra yapmam gerekenler hakkında vesaire bilgi verirsenizde çok makbule geçer. Teşekkürler şimdiden.

Geçen Donanım Arşivin paylaştığı monitör bana yere gibi geldi ama yinede danışmak lazım:

Bilgisayar:

eren28tr

80+ Gold
Hocam soğutucu için bütçe nedir monitör olarak Lenovo R25i-30 al.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada aldığın sistem kazık.

Erkonl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Abdülhamid
İyi akşamlar herkese. Geçen İnce Hesaptaki gaming gecesinden bir sistem aldım. Bu benim ilk bilgisayarım. Normal olarak sistem/pc, monitör, soğutucular hakkında pek bir bilgim yok. Yarın büyük ihtimalle kasayı teslim alacağım. Bu sisteme yakışacak f/p, 5K'yı geçmeden bir monitör önerir misiniz ve yanında bir soğutucu. Kasayı aldıktan sonra yapmam gerekenler hakkında vesaire bilgi verirsenizde çok makbule geçer. Teşekkürler şimdiden.

Geçen Donanım Arşivin paylaştığı monitör bana yere gibi geldi ama yinede danışmak lazım:

Bilgisayar:
Bende aynısını aldım ve bende monitör ve soğutucu almam gerek soğutucu olarak Thermalright Phantom Spirit 120 SE alacağım galiba araştırdım en iyisi bu monitör bilmiyorum

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,259
İsim
Kerem Çavuş

Bilgisayar:
Bende aynısını aldım ve bende monitör ve soğutucu almam gerek soğutucu olarak Thermalright Phantom Spirit 120 SE alacağım galiba araştırdım en iyisi bu monitör bilmiyorum

alabiliyosanız phantom spirit veya peerless assasin , alamıyosanız da ag400 alabilirsiniz

Erkonl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Abdülhamid

alabiliyosanız phantom spirit veya peerless assasin , alamıyosanız da ag400 alabilirsiniz
Bu monitör legion dan daha mı iyi şuan alacağım direk keşke pivot olsaydı sağa sola aşağı döndürme ayarlama

Kardeşim ne saçmalıyorsun sen adamın aldığı sistem neden kazık bende ayni sistemi satın aldım gaming gecesinde 24 bine düştü özelleştirme yapıp aldım 27 ye

Mihrak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Süleyman Yakup KIVANÇ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ssd'yi 1TB yapıp 25K ya kapattım. Kazıksa geçmiş olsun elden bir şey gelmez artık. Soğutucu için 1,5K olabilir en fazla :/

eren28tr

80+ Gold
R25İ-30 daha iyi pahalı alınmaz birde öncelikle sakin ol ben şuanki fiyatına göre değerlendirdim 24kya düştü ise iyi indirim yakalamışsın iyi günler.

Ssd'yi 1TB yapıp 25K ya kapattım. Kazıksa geçmiş olsun elden bir şey gelmez artık. Soğutucu için 1,5K olabilir en fazla :/
Öyle ise iyi indirim yakalamışsın kazık değil ucuza kapatmışsın.

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,259
İsim
Kerem Çavuş
R25İ-30 daha iyi pahalı alınmaz birde öncelikle sakin ol ben şuanki fiyatına göre değerlendirdim 24kya düştü ise iyi indirim yakalamışsın iyi günler.

Öyle ise iyi indirim yakalamışsın kazık değil ucuza kapatmışsın.
1716913108164.png

Mihrak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Süleyman Yakup KIVANÇ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İkimiz içinde hayırlı olur umarım. Son aldığın eklentiler ile ilgili bilgilendirme yaparsın :D

egecabbar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
802
İsim
Ege

Bilgisayar:
Günümüz için en doğru monitör şu
Soğutucu buna bakabilirsin

Erkonl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Abdülhamid
İkimiz içinde hayırlı olur umarım. Son aldığın eklentiler ile ilgili bilgilendirme yaparsın :D
Hocam ben böyle satın aldım sonradan arayıp 16 GB daha eklettim 29 a geldi Screenshot_2024-05-28-07-37-05-942_com.incehesap.web.web2.jpg

Keşke sende almışken benim gibi özelleştirme yapsaydın öncelikle 300 tl fark verip kasayı değiştirebiliyordun ben ek olarak ramlari değiştirdim 32 gb frekans cl uygun anakarti değiştirdim

Mihrak

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Süleyman Yakup KIVANÇ
Hocam ben böyle satın aldım sonradan arayıp 16 GB daha eklettim 29 a geldi Alıntıyı görüntüle

Keşke sende almışken benim gibi özelleştirme yapsaydın öncelikle 300 TL fark verip kasayı değiştirebiliyordun ben ek olarak ramlari değiştirdim 32 gb frekans cl uygun anakarti değiştirdim
Dediğim gibi pc hakkında bilgim olsa bende özelleştirmek isterdim ama sağlık olsun :/

Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Tekirdağlı Erşan Kuneri
hdr kullanmayacaksan ben de aoc almandan yanayım.düşük input vaadi var çünkü.ama hdr 10.lenovo hdr 400.parlaklık fazlası zarar.benim casper 200 hz 300 nit fazla geliyor %100 de gözlerim yaşarıyor.90 a düşürdüm her yönden iyi geldi.

Top Bottom