Neler Yeni

RTX 4070 i7 13700K Asus Sistem 44.000TL

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Alperen Çetin

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Alperen Çetin

Rustukypk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Rüştü kaypak
Kral geldi sistem ama adamlar ne parçaların kutusu nede ekran kartını yolladı ben anlamadım sistem geldi ekran kartsız kasa sıfır ama aradım eksik dedim depoya yazdılar yarın iletisime gececeler eğer sorun varsa iade yoksa yollarlar heralde ***** deiller almak istemedim kargo eksik diye kargocu bırakmış gitmiş trafik var diye ama kamerada kayıt altına aldım sonuç çıkmaz ise iade ederim Ma yollarlar sanırım yollarsa kasa efsane dayı parçaları on numara

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Alperen Çetin
Kral geldi sistem ama adamlar ne parçaların kutusu nede ekran kartını yolladı ben anlamadım sistem geldi ekran kartsız kasa sıfır ama aradım eksik dedim depoya yazdılar yarın iletisime gececeler eğer sorun varsa iade yoksa yollarlar heralde ***** deiller almak istemedim kargo eksik diye kargocu bırakmış gitmiş trafik var diye ama kamerada kayıt altına aldım sonuç çıkmaz ise iade ederim Ma yollarlar sanırım yollarsa kasa efsane dayı parçaları on numara
Normalde ekran kartını ayrı yolluyorlar hazır sistemde, kargoda zarar görebiliyor anakart. Nasıl unuturlar çok garip, açarken video almış mıydın, kartı yollamıştık biz zaten demesinler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Normalde ekran kartını ayrı yolluyorlar hazır sistemde, kargoda zarar görebiliyor anakart. Nasıl unuturlar çok garip, açarken video almış mıydın, kartı yollamıştık biz zaten demesinler
Şimdi gördüm kaydetmişsin iyi yapmışsın. Umarım kartla kutuları yollarlar da kullanırsın sistem on numara

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Alperen Çetin
Son durum nedir hocam

Rustukypk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Rüştü kaypak
Son durum nedir hocam
Kral bunlar beni baya oyaladı ekran kartı eksik gelmişti ve parçaların ktusu kasayı istediler benden geri parcalri temin edebilirlerse geri yollucaklar yoksa iade alicaklae hikaye bunlar ya müşteri hiz konusuon depo ayrı bir birim onlarla hiç konsuamiosun sadece müşteri hizmetleri aracılığı ile msjlasion okadar

Son durum nedir hocam
İade olur yüzde 90 yemislerdir ekran kartını aoutlet sonuçta :D

Alperen71

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
721
İsim
Alperen Çetin
Kral bunlar beni baya oyaladı ekran kartı eksik gelmişti ve parçaların ktusu kasayı istediler benden geri parcalri temin edebilirlerse geri yollucaklar yoksa iade alicaklae hikaye bunlar ya müşteri hiz konusuon depo ayrı bir birim onlarla hiç konsuamiosun sadece müşteri hizmetleri aracılığı ile msjlasion okadar

İade olur yüzde 90 yemislerdir ekran kartını aoutlet sonuçta :D
Büyük ihtimalle ekran kartına çöküp iade ettiler bunların kontrol birimi de olayı anlamadı iadeyi onayladı

Büyük ihtimalle ekran kartına çöküp iade ettiler bunların kontrol birimi de olayı anlamadı iadeyi onayladı
Sonra tekrar satışa çıkardılar

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,251
İsim
Selim

Sonra tekrar satışa çıkardılar
Sana almayın diye uyarmislar hocam kendiniz kaşındinız 👍

Sana almayın diye uyarmislar hocam kendiniz kaşındinız 👍

Buda 4070ti olanı 42500

Top Bottom