Neler Yeni

Çözüldü✓ Rtx 4070 super ekran kartlı sistem nasıl beyler alınır mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yağız Efe Kuru

Starlex

80+ Silver
bir

bir kaç yıl içinde hafiften yükseltmeyi planlıyorum hocam şuan sıkıntı yaratmasın bana yeter
O zaman bronz fsp al geç zaten kendini kanıtlamış marka fazla para baymayada gerek yok

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır sistem araştırmayı ve önermeyi çok seviyorum.
Instagram
Emirkanyvs
O zaman bronz fsp al geç zaten kendini kanıtlamış marka fazla para baymayada gerek yok
Dostum şu ram hakkında da bi yorum yapar mısın ? Özelleştirilebilecek güzel bir ram göremedim ben.

Starlex

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yağız Efe Kuru

Emirkanyvs

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Emirkan Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır sistem araştırmayı ve önermeyi çok seviyorum.
Instagram
Emirkanyvs
Max gskill 32gb lık alınır aralarından
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cl30 veya 28 olmadı zaten seçmiş olduğuda iyi
Valla bi araştırdım cl46 gibiydi crucial da ama bilemedim.

Starlex

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yağız Efe Kuru
Biostar iyi köklü markadır değiştireceksen asusu prime b650 ile değiştirebilirsin
çok teşekkürler monitör olarak tercihim ne yönde olmalı sizce hocam 2k falan mi yoksa 1080x1980 yüksek hz birşeyler mi önerirsiniz

Starlex

80+ Silver
çok teşekkürler monitör olarak tercihim ne yönde olmalı sizce hocam 2k falan mi yoksa 1080x1980 yüksek hz birşeyler mi önerirsiniz
Lenovonun f/p monitörleri var onlara bakmanızı öneririm bence, ms sürelerine dikkat edin max 1ms olsun hz olarak 144 idealdir kesmiyo derseniz 165 de olur çözünürlük açısından ne kadar iyi olursa o kadar iyi olur panel kısmına dikkat edin ghostlanma yapıyormu dikkat edin olmadı başka bir konu açın daha bilgili arkadaşlar yazarlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yağız Efe Kuru
Lenovonun f/p monitörleri var onlara bakmanızı öneririm bence, ms sürelerine dikkat edin max 1ms olsun hz olarak 144 idealdir kesmiyo derseniz 165 de olur çözünürlük açısından ne kadar iyi olursa o kadar iyi olur panel kısmına dikkat edin ghostlanma yapıyormu dikkat edin olmadı başka bir konu açın daha bilgili arkadaşlar yazarlar
teşekkürler emeğinize sağlık

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Yağız Efe Kuru
Biostar iyi köklü markadır değiştireceksen asusu prime b650 ile değiştirebilirsin
hocam konuyu kapatmıştım ancak bi sistem çıktı karsima vatandan 30k ya rtx 4070 bi sistem i5 12. nesil falan var geri kalan parçalar özenilmemis dandik parçalar ben bunu alsam anakarti ve dandik parçaları satsam sistemi de kendim toplasam daha uyguna ve üstteki 45k sistemden daha iyi bir sistem toplarım diye düşünüyorum bi bakar mısınız rica etsem?

Starlex

80+ Silver
hocam konuyu kapatmıştım ancak bi sistem çıktı karsima vatandan 30k ya rtx 4070 bi sistem i5 12. nesil falan var geri kalan parçalar özenilmemis dandik parçalar ben bunu alsam anakarti ve dandik parçaları satsam sistemi de kendim toplasam daha uyguna ve üstteki 45k sistemden daha iyi bir sistem toplarım diye düşünüyorum bi bakar mısınız rica etsem?
Biraz seni uğraştırır elinde bir tek ekran kartı kalır ve satmayacaksan kasası bence mantıksız 2. Elden teker teker iyi bir sistem toplansa daha iyi olur bence hatta daha ucuza bile gelir

Top Bottom