Neler Yeni

Rtx 4090/ i9-13900K Sistem toplama Önerisi

Tmac3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdullah Damar
Herkese merhaba. Donanım Arşivi'ne yeni katıldım. Bir yanlışım olursa kusura bakmayın şimdiden. RTX 4090 ve i9-13900K'lık bir sistem toplamak istiyorum. Fiyat konusunda bir sıkıntım yok, parçaları kaliteli ve birbiriyle uyumlu olsun yeterli. Çünkü bu konuda pek bir bilgim yok. Genellikle oyun için kullanacağım. Büyük ihtimal toplayacağım son sistem olacak bu yüzden en iyisi olmasını istiyorum. Teşekkür ederim.

Livaković

80+ Silver
Herkese merhaba. Donanım Arşivi'ne yeni katıldım. Bir yanlışım olursa kusura bakmayın şimdiden. RTX 4090 ve i9-13900K'lık bir sistem toplamak istiyorum. Fiyat konusunda bir sıkıntım yok, parçaları kaliteli ve birbiriyle uyumlu olsun yeterli. Çünkü bu konuda pek bir bilgim yok. Genellikle oyun için kullanacağım. Büyük ihtimal toplayacağım son sistem olacak bu yüzden en iyisi olmasını istiyorum. Teşekkür ederim.
Fiyat konusunda sıkıntın yoksa 200000e toplarız

halitxct

80+ Silver
İ9 olması zorunlumu 7950x3d çok daha güçlü çünkü toplamışken en iyisini topla

ConquerorXIV

80+ Gold
şimdiden hayırlı olsun, en pahalı ve en kaliteli kim toplar yarışması yapalım müq olur

Amanita

80+ Gold
En İyi Cevap
3
İ9 olursa daha iyi olur. Amd istemiyorum çünkü.
AMD sistem toplarsan ileride yeni çıkacak işlemcileri anakartını değiştirmeden kullanabileceğini biliyorsun değil mi?

İntel soket değiştirecek yani ileride çıkacak işlemcileri kullanabilmek için anakartını da değiştirmek zorunda kalacaksın.

Kesinlikle intel toplamak istediğinden eminsen öyle tavsiye verelim.

Son olarak hazır sistem mi almak istiyorsun yoksa kendim internetten araştırarak ve bakarak toplayabilirim diyor musun?

ConquerorXIV

80+ Gold
Evet sıkıntım yok, her şey birbiriyle uyumlu ve kaliteli olsun yeterli, teşekkürler.
yalnız sınırları zorlarım fiyatı kaç olacağı hiç belli olmaz

Tmac3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdullah Damar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
şimdiden hayırlı olsun, en pahalı ve en kaliteli kim toplar yarışması yapalım müq olur
Pahalı - ucuz değil de kaliteli olması yeterli. En pahalı en iyi olur diye bir düşüncem yok çünkü hocam.

Kayser-i Rûm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Ege Taşkın
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Tavsiye

ConquerorXIV

80+ Gold
Pahalı - ucuz değil de kaliteli olması yeterli. En pahalı en iyi olur diye bir düşüncem yok çünkü hocam.
ee tabi en pahalı en iyidir düz mantık olmaz da şuan baktığım da en iyi anakart sadece 49k

Tmac3

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Abdullah Damar
AMD sistem toplarsan ileride yeni çıkacak işlemcileri anakartını değiştirmeden kullanabileceğini biliyorsun değil mi?

İntel soket değiştirecek yani ileride çıkacak işlemcileri kullanabilmek için anakartını da değiştirmek zorunda kalacaksın.

Son olarak hazır sistem mi almak istiyorsun yoksa kendim internetten araştırarak ve bakarak toplayabilirim diyor musun?

Son olarak hazır sistem mi almak istiyorsun yoksa kendim internetten araştırarak ve bakarak toplayabilirim diyor

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
676
İsim
Eren
İ9 olursa daha iyi olur. Amd istemiyorum çünkü.
Hocam kesinlikle amd öneririm şu an bu bütçeye hem sadece oyun amaçlıyorsanız kesinlik amd tarafı daha iyi olacaktır ekran kartı konusunda nvidia daha mantıklı

Top Bottom