Neler Yeni

Yardım Rtx laptop önerisi

dardirus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Oğuzhan kul
Öncelikle merhaba aslında masaüstü seven biriyimdir ancak yer sıkıntısı ve üniversite düşündüğüm için mecbur laptop almak zorundayım aslında imkanım olsa Abdullah abinin yeni topladığı pc yi almak isterdim istediğim özelliklerdi ama dediğim gibi mecburiyetimi belirttim ve araştırma yaptığımda en uygun fiyatları monster da buldum 2060 16gb ram (2666) ve 144hz ekran ama tavsiyelere açığım bu konuyla ilgili tavsiye ve önerilerinize açığım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hüseyin Çınar
Monster dışındaki markalara bakmanı da tavsiye ederim monster gerçekten pahalı gibi duruyor piyasaya kıyasla

dardirus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Oğuzhan kul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Monster dışındaki markalara bakmanı da tavsiye ederim monster gerçekten pahalı gibi duruyor piyasaya kıyasla
Knkm baktım zaten bende asus msi tercih etmek isterdim ama aynı fiyata asus 1660 1650 koyuyor yani özetle monster kazıklıyorda olsa daha uyguna geliyor ama model tavsiyen olursa değerlendiririm

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Hüseyin Çınar
Gamegaraj markası piyasaya giriş yaptı.Fiyat politikalarında çok bir bilgim yok ama bakmanızı tavsiye ederim.İyi forumlar.

dardirus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Oğuzhan kul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gamegaraj markası piyasaya giriş yaptı.Fiyat politikalarında çok bir bilgim yok ama bakmanızı tavsiye ederim.İyi forumlar.
? onada baktım Türk markası olduğu için desteklemeyi isterdim ama ekranlar 60hz o kadar para verip 60hz e mahkum olmak istemiyorum o yüzden feedback de yaptım

Top Bottom