Neler Yeni

RTX3060 Test Nasıl Yapılır ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yılmaz Şaşmaz
Demekki tam yükte 90° ı geçme potansiyeli var. Tahminim gibi. Kesinlikle termal macun değişimi gerekiyor.Artık sen mi yaparsın bilgisayarcıya mı yaptırırsın. Güvenli sınırlarda dolaşıyor zira iyi değil.
kanka şöyle yapalım mı ben yarın senin bu 3dmark ı indireyim onda %100e çekelim bir bakalım olmadı bilgisayarcıda macun yeniletiriz macun pahalı bir şey mi ?

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
İbrahim Toglu
kanka şöyle yapalım mı ben yarın senin bu 3dmark ı indireyim onda %100e çekelim bir bakalım olmadı bilgisayarcıda macun yeniletiriz macun pahalı bir şey mi ?
Garantisi varsa hiç gerek yok. %100 yükte 1-2 saat civarı kalmalı.Oyunlar bu test için en iyi yöntem. Msi afterburner açarsın üst köşeye saat saat takip edersin. Max ulaşacağı sıcaklık o zmn anlaşılır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yılmaz Şaşmaz
Garantisi varsa hiç gerek yok. %100 yükte 1-2 saat civarı kalmalı.Oyunlar bu test için en iyi yöntem. Msi afterburner açarsın üst köşeye saat saat takip edersin. Max ulaşacağı sıcaklık o zmn anlaşılır.
yani bunun için mesela direk garantiye göndereyim mi yoksa bu tür işlemler sadece bilgisayarcı da mı yapılır

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
İbrahim Toglu
yani bunun için mesela direk garantiye göndereyim mi yoksa bu tür işlemler sadece bilgisayarcı da mı yapılır
Sen açarsan garantisi iptal olabilir. Bilgisayarcı ehil değildir açarken .mna koyabilir gpu'nun riske gerek yok. Tabi sana kalmıs servisi bekleyemem 1 hafta dersen kendin hallet 200-300 verip.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yılmaz Şaşmaz
Sen açarsan garantisi iptal olabilir. Bilgisayarcı ehil değildir açarken .mna koyabilir gpu'nun riske gerek yok. Tabi sana kalmıs servisi bekleyemem 1 hafta dersen kendin hallet 200-300 verip.
knk kartta vidalar var zaten bilgisayarcı .mna koyma ihtimali var mı

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
İbrahim Toglu
knk kartta vidalar var zaten bilgisayarcı .mna koyma ihtimali var mı
İşi bilmeyen birisine götürürsen tabii ki de. Onu anlaman için bizzat ustayı tanıman gerek veya sağlam ref olması gerek.Bn olsam kendim değişirdim orası ayrı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Yılmaz Şaşmaz
İşi bilmeyen birisine götürürsen tabii ki de. Onu anlaman için bizzat ustayı tanıman gerek veya sağlam ref olması gerek.Bn olsam kendim değişirdim orası ayrı.
bu arada yani illaha şey yapmak zorunda değiliz adamla konuştum iade alır mısın diye alırım dedi sence şuanki değerler nasıl yani aşırı sıkıntı çıkaracak derecede mi yoksa hal olur mu

Top Bottom