Neler Yeni

Rust mı? Almalıyım yoksa Squad mı?

AlyseaNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Berat
Merhaba öncelikle yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum. Rust oynayan yakın arkadaşım var ancak squad da hoşuma gitmiyor değil. Squad oyununu oynayan arkadaşım yok. Sizce hangisini almalıyım?

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,420
İsim
Güray
Squad tek başına pek eğlenceli değil, Rust da değil ama arkadaşların varmış onlarla oynarsın. Rust aşırı toxic bir oyun ayrıca.

FreakyXd

80+ Silver
Merhaba öncelikle yardımcı olmaya çalışan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum. Rust oynayan yakın arkadaşım var ancak squad da hoşuma gitmiyor değil. Squad oyununu oynayan arkadaşım yok. Sizce hangisini almalıyım?
Rust M2 SSD ve Sata SSD sever harddisk kullanma.

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
tabii ki squad ama aralarında ciddi farklar var.Birisi daha gerçekçi yapılmış,diğeri o kadar değil.Bu senin tarzına bağlı.Ben squad tercih ederdim.

krldogukan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,943
İsim
dogukan demir
benim tavsiyem rust olur tek başına sıkıcı bir oyun fakat 1 kişi bile yanına gelse inanılmaz zevk alırsın kendimden biliyorum çok eğlenceli oluyor

Furkan Yurtlu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
877
İsim
Furkan
Rust kesin al kanka net öneririm hatta nick falan veririm beraber gireriz

Ausen04

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
85
İsim
ArdaSen
squadı tek oynarsan tadı çıkmaz ama rustı ekiple beraber oynayacağın için çok sarar bence rust almalısın

ahmetcekl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
Bu iki oyunu karşılaştırman hata squad gerçekci askeri simülasyonu ve türk sunucularında istemediğiniz kadar insanlarla tanışıp beraber oynarsınız zaten gerçekliği seviyorsanız squad kitlesi olgundur.

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
Rust al squad biraz Bayık bir oyun

Top Bottom