Neler Yeni

Rust oynarken trene inince bilgisayar kapanıyor?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ANIL HAYDAR YILMAZ
İyi günler, bilgisayarımda normalde bir sorun yok, başka oyunları oynuyorum fakat hiç sorun olmuyor fakat rust adlı oyunda trene(yer altına) indigim sırada bilgisayar kapanıyor ve bios pilini çıkarıp takmadan da düzelmiyor herhangi bir öneriniz var mı? Sıcaklıkla alakalı bir sorun yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İyi günler, bilgisayarımda normalde bir sorun yok, başka oyunları oynuyorum fakat hiç sorun olmuyor fakat rust adlı oyunda trene(yer altına) indigim sırada bilgisayar kapanıyor ve bios pilini çıkarıp takmadan da düzelmiyor herhangi bir öneriniz var mı? Sıcaklıkla alakalı bir sorun yok.
Ekran kartımı yükselttikten sonra bu sorunla karşılaşmaya başladım, eskiden rx 6700 vardı yenisi olarak rx 7900 gre kullanıyorum. Güncel sistem
Cpu: ryzen 5 5600x
gpu: rx 7900 gre
psu: 600w

Palo DAYI

80+ Gold
darbogaz olmazmı zaten o sıstemde

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ANIL HAYDAR YILMAZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ekran kartımı yükselttikten sonra bu sorunla karşılaşmaya başladım, eskiden rx 6700 vardı yenisi olarak rx 7900 gre kullanıyorum. Güncel sistem
Cpu: ryzen 5 5600x
gpu: rx 7900 gre
psu: 600w
occt testi yaptım 30dk çalıştırdım kapanma falan olmadı.

darbogaz olmazmı zaten o sıstemde
evet internette %30-40 civarı görünüyor da bu kapanma olayını çözemez miyim fps düşse anlarım da pc kapanması can sıkıcı

Palo DAYI

80+ Gold
occt testi yaptım 30dk çalıştırdım kapanma falan olmadı.

evet internette %30-40 civarı görünüyor da bu kapanma olayını çözemez miyim fps düşse anlarım da pc kapanması can sıkıcı
baska oyunda olmuyor dıyorsun oyunla alakalı bır sorun olabılır dıye dusunuyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ANIL HAYDAR YILMAZ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
baska oyunda olmuyor dıyorsun oyunla alakalı bır sorun olabılır dıye dusunuyorum
sistemi zorlayacak olarak sadece rust ve elden ring oynadım sanırım, çok fazla başka oyun oynamıyorum elden ringde kapanmadı en azından

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,699
Üyeler
153,926
Son üye
BENSADECEVALORANTOYNAMAK
Top Bottom